• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oficir

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Lijepi pozdrav,evo da se pretstavim,ja sam davor imam 31god zivim u okolici zagreba(turopolje). Radim u gratskoj firmi u zagrebu,ozenjen sam 6god i imamo curicu od 1.5god. Bavimo se amaterskiw znaci za sebe vockama,vinogradom,vrt,krumpir... Hranim svinje i piceke za sebe. Grijemo se na drva pa i ta drva radim s tatom u sumi godisnje oko 50metara. Posjedujem traktor zetor 5211 87god. Prvi smo vlasnici,plug za njega imt 756 visoki klirens,tanjurace nedavno kompletno uredene leskovacke 24 diska,brane,rasipac um. Gnoiva,prikolicu za sumu (cezu) sami smo ju napravili prije 2god.4m ide na nju. Imamo i imt 533 73god. S kabinom takoder prvi vlasnici. Dvije freze,flakserica,3sthilovke motorke...
E da ne zaboravim imam veliki cirkular za traktor i ralicu za snjeg 2.2m.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: lijepi pozdrav od oficira

Imaš pravo @grofe admini i mideratori imaju pravo radit i mjenjat kak im
paše,a na mi čemo se prilagoditi.
Ljudi se na sve naviknu,tak čemo se i mi naviknut.

Danas sam promjenio auspuh na zetoru i sad je to druga priča,i bolje reže sad nego sa starim.Novi je emajlirani i trebal bi duže trajat od običnog.
@Bučo ako hočeš da ti poklonim stari,cjeli je samo unutra zvoni,pa tebi bi možda dobro došel za nešto,ako želiš???

Ljep pozdrav i ostajte vedri i dobri!
:smile:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ms prijetelju @bučo ja znam da češ ga ti pripasat i da če 542 dobit još 5 konja i ima da leti po bregima lasinje.
Malo veči fi mu nebu škodil jedino kaj ljudi budu mislili kad ga vužgeš da si zetora kupil.:icon_rofl::icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U to bi te spasilo,rasteretio bi mučenika 542 i bil bi s poslovima brže gotov!
Da čuješ sad mog reže ko blesav i ima još reskiji zvuk koda ima 4 klipa i 16ventila umjesto 6.:(rofl):
 
Na vrh