• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Okupljanje forumaša

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ovak,vec duze vrijeme imam tu ideju medutim normalna stvar da mene bas nece puno ljudi ozbiljno dozivit posto imam mali broj postova :roll:

Ali mozda neko podupre tu ideju,pa padne neki dogovor.

Znaci ovako,razmisljao sam da se ove godine negdje sastanemo i malo popijemo i pojedemo.
Sagledamo malo od kuda nas ima,vidimo gdje bi mogli,platimo i :partyman: :gitarist:
Vidimo kad tko moze,i tako.
Malo podjelimo iskustva,zabavimo se...

Nadam se da ce ova ideja naici na odobrenje :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovak,vec duze vrijeme imam tu ideju medutim normalna stvar da mene bas nece puno ljudi ozbiljno dozivit posto imam mali broj postova :roll:

Ali mozda neko podupre tu ideju,pa padne neki dogovor.

Znaci ovako,razmisljao sam da se ove godine negdje sastanemo i malo popijemo i pojedemo.
Sagledamo malo od kuda nas ima,vidimo gdje bi mogli,platimo i :partyman: :gitarist:
Vidimo kad tko moze,i tako.
Malo podjelimo iskustva,zabavimo se...

Nadam se da ce ova ideja naici na odobrenje :)



Prvo ako se neko gleda ovdje koliko postova ima,,,da bi se ga shvatilo,,ja mislim da tu nemamo o čemu razgovarat,,,,,pa kakve veze ima,,,ako ima 5 ili 5550,postova,,,..nači ako se kome ideja sviđa,,,onda to nema nikakve veze s ovime ča si naveja...........

Mada meni osobno,je daleko,,,di god kod vas u slavoniji se održavalo,,,,ali ideju podržavam,,i to šta si mislija,,,,je odlična stvar.....:prayer::prayer::prayer::p
 
B

been

Guest
Prvo ako se neko gleda ovdje koliko postova ima,,,da bi se ga shvatilo,,ja mislim da tu nemamo o čemu razgovarat,,,,,pa kakve veze ima,,,ako ima 5 ili 5550,postova,,,..nači ako se kome ideja sviđa,,,onda to nema nikakve veze s ovime ča si naveja...........

Mada meni osobno,je daleko,,,di god kod vas u slavoniji se održavalo,,,,ali ideju podržavam,,i to šta si mislija,,,,je odlična stvar.....:prayer::prayer::prayer::p

odlična ideja ,pa pošto nas ima iz svih krajeva bar da se sastanu grupe gdje kojoj odgovara,mislim da bi bar to moglo da se ostvari,jer kako neko neko reče a i istina je stvarno vrijeme pa i život prebrzo prođe pa neće valjda samo u radu:drinkers::partyman::supz::gitarist::prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Karlovac je u sredini Hrvatske od kud god krenes :)
moremo malo nategnut gore dolje i to je to, samo da nije Zgb, tamo sve skupo!

nekakvi lički restoran ili Gorsko kotarski, lička janjetina... hmmm, ni odojak nebi bio los....

uf, sad sam gladan, a moram jos na poslu bit :madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Karlovac je u sredini Hrvatske od kud god krenes :)
moremo malo nategnut gore dolje i to je to, samo da nije Zgb, tamo sve skupo!

nekakvi lički restoran ili Gorsko kotarski, lička janjetina... hmmm, ni odojak nebi bio los....

uf, sad sam gladan, a moram jos na poslu bit :madmana:

nije loša ideja,mi smo u centru
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ma nije niti Zgb tak skupi, kupiš pive, rud jeger salame i crnoga kruha u konzumu i lijepo sjedneš na glavni kolodvor.... nije zima, ekipa je slična, lako se nađe, a ak jeger odluči vidjeti kakva je situacija vani, nitko te nebude čudno gledal...:rolfer::mrgreen::rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ja sam za al tek posle nove imam vikende slobodne.
pogledat neki restoran otvori se raćun il se nekom uplati da to riješi
mislim skupi se neka lova po bubam 200kn.il ak neko ima neki prostor veču prostoriju gdje se da zagrijat .
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ja sam za , što se tiče lokacije nebih rekao da nije bitno , ali ako netko želi doći doći će gdije got bilo , a ako neće , može biti i u njegovoj lokalnoj birtiji neće doći . Slažem se sa Karlovcom ... a može i Zg .
Možda nebi bilo loše da se to organizira kada traje Bjelovarski sajam , s obzirom da dosta forumaša ide na sajam , pa bi se moglo spojiti ugodno sa korisnim . Ali prije svega mislim da bi trebalo vidjeti koliko je forumaša zainteresirano .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
našao sam raspored za godinu 2010, bit ce da mjenjaju mjeswta po županiji

http://www.hzpss.hr/?page=associations,6,33

treba vidit za 2011 godinu kalendar, to bi moglo bit fora za gledat :D

a poslije jest i pit
hehe

a onda probat ponovo ic orat, pa mjerit krivine :rolfer:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislim da sam ja u centru lijepe naše :) :)

ima drvena finska kuća, restoran, mogu srediti večeru po normalnoj cijeni,,,pijača,,, janjetina odojak....mašta na volju!!! prenoćište itd!!

ali ako se odogovorite drugačije, i ja sam za jednu popiti... pogotov sad preko zime kad sve miruje (bar meni na mojim poljima! :) )
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
roko ti si Hrvatska Kostajnica?
Mislis na brdu Djed i istoimenom restoranu? :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
ma nije niti Zgb tak skupi, kupiš pive, rud jeger salame i crnoga kruha u konzumu i lijepo sjedneš na glavni kolodvor.... nije zima, ekipa je slična, lako se nađe, a ak jeger odluči vidjeti kakva je situacija vani, nitko te nebude čudno gledal...:rolfer::mrgreen::rolfer:
Točno, a blizu je i bazen odmah na izlazu iz Importanea, pa se ko želi može i okupati :rolfer::rolfer:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
da da... jesi bio?? restoran DJED. u buduće se javi da popijemo koju...kavu, naravno! :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
roko da da... jesi bio?? restoran DJED. u buduće se javi da popijemo koju...kavu, naravno!

gle, kad dogovaras pijacu uvijek zoves na kavu. heh, a sad, ko bu pivu , ko bu gem, a ko konjak ili pelin, a nedaj boze jeger, jebi ga... :rolfer:

nadasve pase Kostanjica, ovaj kvart di je srediste slova "L" od Hrvatske je definitli najpogodniji i po kilometrazi i po ponudi (ulozeno naprema odojak)

ovaj, dobiveno.... :partyman:

Sogi dobil kcer, nejte mi zamirit :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
gle, kad dogovaras pijacu uvijek zoves na kavu. heh, a sad, ko bu pivu , ko bu gem, a ko konjak ili pelin, a nedaj boze jeger, jebi ga... :rolfer:

nadasve pase Kostanjica, ovaj kvart di je srediste slova "L" od Hrvatske je definitli najpogodniji i po kilometrazi i po ponudi (ulozeno naprema odojak)

ovaj, dobiveno.... :partyman:

Sogi dobil kcer, nejte mi zamirit :partyman:

jel si ti to postao tetak,čestitam
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
po drugi put!!
a ko jebe teca, moram klinca napravit koji ce znat varit za razliku od mene....

hihi
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
da da... jesi bio?? restoran DJED. u buduće se javi da popijemo koju...kavu, naravno! :)

Isao sam dok su sve razrovali ovi iz peteka,dok je bio onaj sljunak.
Jao do gore sam se vozio u prvoj.Ali sad sam vidio da je asfalt,bas fino. Eto to moze biti jedno do odredista.
Gore je stvarno super,ima mjesta,super klopa itd.
To moze biti jedna od "destinacija",ali mislim da ih je mnogo dosta daleko od Hrv. Kostajnice.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Točno, a blizu je i bazen odmah na izlazu iz Importanea, pa se ko želi može i okupati :rolfer::rolfer:

A da vidiš luksuza, kad te stisne pa u esplanadu:rolfer::rolfer:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
drmr.... asfaltirana cesta je sada prošlost.... izvođači i gradonačelnik su nešto smuvali, pa nam je nakon one velike poplave i bujice, asflat doslovno zgužvan. tako je već par mjeseci...
 
Na vrh