• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT mehanička sijačica kukuruza - problem

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,983
Ima moj susjed,napravljena je kao ručni plug za kanaliće i držiš je iza freze
 
  • Like
Reactions: ZJ

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Možeš objasniti na slici šta si točno obrusio?
Pravokutnu cjev čistača, označeno zelenom strelicom, pošto je na mojoj bio previše blizu sjetvene ploče. I malo napravio utor po sredini plastičnog čistača. IMG_20220524_184753~2.jpg IMG_20220524_184659.jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,983
Hvala ,tako sam i mislio,ali razmišljao sam na mojoj da malo zaoblim prednji dio plastičnog čistača,jer mi djeluje da deblja zrna izbaci ili zdrobi
Vidim da je kod tebe taj dio malo istrošen upotrebom
 

denben

Član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
68
Hvala.gospodinu "ZJ" na uputama za korištenje! I ostalima za savjete naravno :)
Probati cu nabaviti te metalne plave. Vidim u trgoagenciji sada naznaceno kao "nedostupno".
Inace sijali smo pionir p9911. Ima li tko iskustva s tim kukuruzom.
Je li pametan razmak izmedu redova 70cm I u redu razmak 20cm?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Hvala ,tako sam i mislio,ali razmišljao sam na mojoj da malo zaoblim prednji dio plastičnog čistača,jer mi djeluje da deblja zrna izbaci ili zdrobi
Vidim da je kod tebe taj dio malo istrošen upotrebom
Nije istrošen,napisao sam da sam malo napravio utor,izbrusio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh