• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT PSK sijačice

M

marko1211

Guest
Pozdrav svima kupio sam olt pneumatsku sadilicu za kukuruz pa ako netko zna broj crvene i zelene boje koja je orginal hvala!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
orginalna boja je u prahu i nanosi se prskanjem pa ide u pec .Bio sam u tvornici i vidio .
 
M

marko1211

Guest
ajd mi recite dal su potrebni zagrnjači iza redova? vidim sa slike da ih imate
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
ajd mi recite dal su potrebni zagrnjači iza redova? vidim sa slike da ih imate
Takvu i ja imam sijačicu,2006 kupljena nova.Ove godine ču isto probati sijati kuruzu u liniji,do sada to nisam moga,nisam imao takav traktor koj bi to mogao nositi,i zagrtači su kod mene obavezni.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Veliki problem je nositi jer sijacica mora biti spustena stalno zbog kardana ovaj moj Jd 3650 se dize u zrak a ima sve utege..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Veliki problem je nositi jer sijacica mora biti spustena stalno zbog kardana ovaj moj Jd 3650 se dize u zrak a ima sve utege..

Ma ja imam veči traktor a i uteg na prednjem hidrauliku i nema problema za dizanje.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo ovako to kodmene izgleda na današnji dan izvucene van iz šupe podmazane popravljeno sto samo imali i spremni za sjetvu a ono pada snjeg svaki dan a nekad sam 15.3. vec krenio sijat repu. sad mogu samo sanjat da idem upolje nes radit :(envy):
26032013411.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja moram do kolege autolimara da mi spiga taj prelazni dio s turbine na koji budem postavio crijeva, tako da bude u vlastitoj režiji :)
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
ja sam napravio sam

I šta sad. Mi drugi nismo.

Pa daj slike nacrte, sheme, kalkulaciju.

U OLT- u je oko 1500 kn a po trgovinama se može nać za oko 1000 kn. Koliko je tebe koštalo?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
I šta sad. Mi drugi nismo.

Pa daj slike nacrte, sheme, kalkulaciju.

U OLT- u je oko 1500 kn a po trgovinama se može nać za oko 1000 kn. Koliko je tebe koštalo?

Ma imam malih problema sa photobucketom nešto mi zablokirao inače bi stavio slike.

U Olt-u je 990kn sa pdv. Ja sam za svoj imao sve potrebno tako da nisam ništa morao kupovati, tj lažem, moram još samo jedno crijevo kupiti i to je to.

EDIT: Dodane slike.

IMG_20130318_185331_zps78f3fdc9.jpg

IMG_20130318_190448_zpsb286fa32.jpg
 
Posljednje uređivanje:

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Sve pohvale za ideju i izvedene radove.
Možda imaš nacrt za dimenzijama da podijeliš s nama?
 

Najnoviji postovi

Na vrh