• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
http://www.njuskalo.hr/traktori/goldoni-sn-45-oglas-20234086

Evo ti link pa gledaj a imas i jedan carraro od 48 izgleda ko moj isto za poki soldi, kod mene od 140 traktora nema niti jedan hittner a samo dve prime i to samo sluzi za spricanje...druge sve talijani(goldoni,ferrari,carraro)
Ja nebi previse nada polagao u mjere jer moras imat i neku povijest poslovanja opg ne vjerujem da ce ti na ljepe oci dat pare...tako da uzdaj se use i u svoje kljuse
 

vitomir 1

Član
Tu od
7 Lip 2011
Poruka
292
http://www.njuskalo.hr//goldoni-sn-45-oglas-20234086

Evo ti link pa gledaj a imas i jedan carraro od 48 izgleda ko moj isto za poki soldi, kod mene od 140 traktora nema niti jedan hittner a samo dve prime i to samo sluzi za spricanje...druge sve talijani(goldoni,ferrari,carraro)
Ja nebi previse nada polagao u mjere jer moras imat i neku povijest poslovanja opg ne vjerujem da ce ti na ljepe oci dat pare...tako da uzdaj se use i u svoje kljuse
zahvaljujem :)
 

Malidiv

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
5
Pozdrav.Zanima me izmedu hittnera ecotrac 40 ili carraro tigre 4000, koji bi po vasem misljenju bio bolji odabir. Hvala!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Carraro logicki...ne mozes ni usporedivat...ali moras znat da je hittner zglobni a tigre fiksni
 

Malidiv

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
5
Hvala na brzom odgovoru, zar je carraro toliko kvalitetniji, ipak je ovaj ecotrac jaci za 10 konja..A cijena odrzavanja i popravaka?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Antonio bar ima kardan nezavistan od reduktora na mjenjaču i sigurno ima više brzina. Koliko su skuplji dijelovi, toliko se manje kvari.
Motori su ionak, više-manje, isti.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Da, kazem ne mozes uopce usporedivat ta dva traktora, različite klase...e treba odredit prioritete, ti gledas ovaj najnoviji tigre...on ima 31ks imas s desne strane mjenjac mjenjas ko na autu kardan sve ti je kraj sjedala i drugaciji je prenos snage na kardan manje ima gubitaka posto je fiksni ali imas i tigre 4400 taj ti je jaci mislim da ima 38 ks i zadnje kotace veće od prednjih tako da je jos bolji, samo kazem moras vidit sta ti treba, najbolje bi bilo da probas oba dva i onda ce ti bit jasno sve sta ti govorim ja sam sjedio na ecotrac30 i nebi ga preporucio nikome...ako cemo iskreno govorit to ti je obicni tomo vinkovic sa servom nista sta se tice mehanike nisu promjenili na bolje i da je jos jeftiniji ne vredi te novce,moze samo losiju kvalitetu materijala imat

ZJ ovaj ima ili yanmara ili kubotu a za hittnera neznam, vise manje za motor stvar je do svega ostaloga
 

Malidiv

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
5
A koji od tih malih traktora do 15000€ mi vi preporucujete? Nisam vidio da carraro ima jeftiniji model osim 3200 no on mi je preslab
.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Pogledaj Goldoni kao marku.
Jel mora biti novo ili gledaš i rabljene?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a to je tak , nekad je boljka bila motor ,
i dok su kupci gledali ispod haube da zgrabe bolji motor podvalili su getribu od repe

danas je bitnije izabrati bolju getribu
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
A koji od tih malih traktora do 15000€ mi vi preporucujete? Nisam vidio da carraro ima jeftiniji model osim 3200 no on mi je preslab
.

Antonio ili Goldoni, Hittner nije uopće usporediv sa njima. Pogledaj si na njuškalu pod Goldoni tipa iz Slovenije, čini mi se da prodaje Goldonie dosta jeftinije ( i kad dodaš pdv) nego su kod nas.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Može i goldoni samo on je nešto manji u odnosu na AC i iskreno sve prije maxtera je isto ko sta su nekad radili dodali servo i promjenili motor, mjenjači i komande su iste jos od doba univerzala ali i dalje je razred iznad hittnera, nisi reko dali biš fiksni ili zglobni a nisi reko ni za šta ti treba, toga u sloveniji sam i ja vidio mislim da je oko 13-14e novi sa pdv za euro45 ispod toga ti ja nebi preporučio, a sada ti se na njuškalu prodaje i ac tigrone jona za 16t€ to ti je stvarno vrhunski traktor, po meni ako ga ne koristit u profi svrhe i ako nemas firmu ili nesto onda ne kupuj novi ne isplati se, trenutno pa njuskalu imam par dobrih ac sve su 48ks i u pol cijene buđeta a kvaitetni traktori, ako treba malo uložiš i siguran sam da će ti trajat i trajat uz redovno održavanje i brigu a ako ides na novi traktor neces imat ni pol opreme ni konja ko kad kupis polovni, mome ce sad 4. godina da je kod mene i nikad kvara a uredno odradi cca250 sati godisnje, 94godiste.
Traktori ti nisu ko auti zato neboj se kupit polovni,jedino ako imas neku mjeru, ali onda dodaj jos malo i kupis pravi traktor

Puknuti danas su motori vise manje sve isti tako da to ne cini neku razliku, ali zato mjenjaci...vidis i sam
 

Malidiv

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
5
Pokusavam dobit poticaje, imam doma tv al ima lambardini masinu 18 ks i ino malcer 115 i to je malo preoptereceno.. Imam oko 1ha vocnjaka i traktor mi treba za malciranje i frezanje...Gledao sam danas ovog ac tigre 4000 i to je sminka samo takva.. Pa me zanima dal ce mi carraro 31 ks bit dosta jak, il mi je ecotrac 40 bolji izbor, jer djeluje nekak robusnije..?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Hm ja se nebi nado tim poticajima, rođak sa kojim radim je dobio ali bio je među prvima sada će već to postrožit... Ako imas samo 1h to ac odradi bez pol muke, vjeruj mi izgled vara, ta sminka je daleko kvalitetnija od prividne robusnosti, 31ks na fisknome je sasvim dosta za taj malcer i frezu od 120cm...prijatelj ima taj koji ti gledas nosi bazen od 200l freza malcira ore, vozi prikolicu 2t... Po meni to ti je sasvim dosta za tvoje potrebe a najbitnije od svega radis ko gospodin.
 

Malidiv

Novi član
Tu od
2 Velj 2017
Poruka
5
Hvala na brzim odgovorima i savjetima, mora se priznat ovaj tigre 4000 izgleda bas svemirski, bilo bi ga ljepo imat, a s poticajima cu probat,nije da polazem prevelike nade,al vrijedi probat.
 

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
pozz

Posjedujem ecotrac i zanima me dal ima negdje dimezije prednjeg nosača ralice za spomenuti traktor?

Lp
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Hoče li sad Hittner raditi kvalitetnije proizvode? Ili će ugasiti proizvodnju?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
Eko Međimurje je inače firma sa jakom kontrolom kvalitete jer rade poluproizvode za velike svjetske firme…
 
Na vrh