• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o traktorima Carraro

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e meni su ti traktori zakon što se tiče interijera u kabini...ali nisam vidio da ih itko vozi kod nas?
 
Å

Željko

Guest
Malen, lagan, snažan, brz, okretan..., pogodan za brežuljkasti kraj!
 
R

Ratarko

Guest
Željko kaže:
Malen, lagan, snažan, brz, okretan..., pogodan za brežuljkasti kraj!

Fali ti još par stvari u nabrajanju - pouzdan i jeftin .
 
R

robert

Guest
ima nedaleko od mene jedan.samo je prenizak i mal za tu snagu,ako je za ratarenje
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ima ih jedan u Å irokom Polju i drugi u Kuševcu isti kao JD 5510
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
ima ih jedan u Å irokom Polju i drugi u Kuševcu isti kao JD 5510

Da , isti su .
Jedan poznanik ga ima i sa njim mi tovari onaj puranski gnoj , jako dobro se taj traktor nosi sa prednjim utovarivačem . Dobro , puranski gnoj je jako lagan ali opet traktor dobro radi , okretan je brz pri utovaru .

Za ratarenje je malo lagan kao i moj Hurli uostalom ali nekome to odgovara pa zašto ne .
Od Zetora iste klase je za tonu i pol lakši a to je stvarno puno ...
 
B

branko

Guest
taj traktor je vjerojatno rezultat nekog djoranja jer carraro radi transmisije i male traktore za vecinu velikih firmi fendt, mf, jd i ostale pa je tako i jadrankov fendt vjerojatno napravljen u istoj tvornici gdje i ovaj.
 
R

Ratarko

Guest
branko kaže:
taj traktor je vjerojatno rezultat nekog djoranja jer carraro radi transmisije i male traktore za vecinu velikih firmi fendt, mf, jd i ostale pa je tako i jadrankov fendt vjerojatno napravljen u istoj tvornici gdje i ovaj.

Izgleda da je kod mene na Hurlimanu isto Carraro prednja osovina a mislim da ju koriste još neki modeli traktora .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja sam lani na sajmu bio u cararu,i jako je fino sređena kabina,jedino što nije ravan pod,nego je malo ostavljen onaj dio od mijenjača da viri,kao na 539,ali malo manje...to je valjda da bude niža kabina,a time i težište..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Re: TRAKTORI CARRARO

A kaj te zapravo zanima?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: TRAKTORI CARRARO

Kažu da je dobar, štedljiv, brz, okretan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Re: TRAKTORI CARRARO

Imaš nekoliko verzija.
Kad već kupuješ, uzmi onaj bolji, skuplji model Agriplus. Neznam koje Leško ima modele sad u ponudi, no znam da ima i model 95.
Odaberi broj hidrauličkih izvoda, vrstu mjenjača (24F+24R s mehaničkim međubrzinama ili 24F+12R s HI-LO powershiftom), brzine kardana (540/540E je standardno, može i 540/1000) i to je to.
Ovi traktori imaju relativno malo dodatnih opcija, no svejedno budi oprezan kad kupuješ ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Re: TRAKTORI CARRARO

mario kaže:
Kažu da je dobar, štedljiv, brz, okretan.
Pitaj Mladenovog brata :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh