• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
Pinot

Da krivi pinot, CRNI PINOT, ispravno, on ranije kreće kod mene, kao i zelenisilvanac.
 
B

BAGERISTA

Guest
Mi naš epočistili,,,,,,prvi put,,,sad prije špricanja,,,,,,,,,,,nema nikakvog problema,,,mada me ovo vrijeme brine,,,bit če opet ja mislim sšpricanje..sama boleština došla s kišom,,,,
 
F

fina.nina

Guest
Poštovani, molim Vas ako imate minutu vremena da mi ispunite anketu koja mi treba za diplomski rad. Bila bih Vam jako zahvalna. :prayer: Anketa je anonimna i koristit će se samo u svrhu mog istraživanja.

http://www.surveymonkey.com/s/3YPC8KY

Lijep pozdrav,
Nina Fočić, studentica Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo odavna nismo stavili slike od brajdi,,,,,pa da koju hitimo od današnje akcije,....
Grožđa,,,,če bit ako ovako ostane......:supz::supz:



 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kolega Josix ima akciju skidanja lišća oko grozdova pa se ide u pomoć koliko se može ;)
Prije:

Poslije:
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Koje su sorte jestivo grozde, znaci ono grozde s velikim bobicama?
Ja bi posadila par trsova, nesto kao mala brajda.
Znaci mislim nesto kao ono grozde sto se kupi po trgovackim centrima, veliko bijelo i crno grozde....
 

dohtor

Član
Tu od
9 Lis 2011
Poruka
215
bagerista,

da te pitan, kadi nabavljas ove stupe betonske za brajde? meni bi rabili ovi krajnji kako ca hi ti imas...
 
B

BAGERISTA

Guest
bagerista,

da te pitan, kadi nabavljas ove stupe betonske za brajde? meni bi rabili ovi krajnji kako ca hi ti imas...

i mene interesuje

Ja sam ih uzima preko,tada u Italiji,a sad ih ima i kod nas,,.
Za sada prezadovoljan,mada da se radi sa strojevima koji tresu,bolje ne stavljat onda betonske.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ili ako se kosi trimerom :(giggle):
ma ako se i skroši malo, svejedno drži stup :icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
A,riva san i s kopačicon ga samlit,hehhehe:icon_mrgreen:,,ali to su več extremi..
Evo četiri reda povezana,,,,,,danas još dva,ako ne bude blato,jer je naravno nočas padalo,....:icon_hang:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nama je do prije dva tjedna bio snijeg u vinogradu
pa je padala kisa prosli tjedan
tako da smo tek sad nastavili rezidbu, jos pola vinograda imam za orezat...

sljedeci tjedan, 175 trsica za posadit, a onda tek vezanje...
 
B

BAGERISTA

Guest
A kod nas koči kiša,,ali evo,opet roska,,,,nema sutra ako stignem,idemo još dva zadnje,i čekat vrijeme,za frezanje,....
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
dobro jutro
nismo se dugo čuli..
kod mene svi radovi kasne, ali uspjela sam orezati i povezati..i nešto posaditi cijepova. Trava raste kao luda...Sutra planiram poprskati crvenim uljem...ako ne bu padala kiša
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nisi jedina, skoro svi u mom kraju kasne...
ja jos nisam ni orezal do kraja, malo manje od pola vinograda
mi je ostalo za orezat...

pa sadnja 175 trsica, pa vezanje... uf

evo, jucer bilo ocjenjivanje vina kod nas u Dugoj Resi...
rekli su ocjenjivaci da smo dobro izvukli losu godinu...
89 uzoraka
13 odbacenih
15 priznanja
26 bronci
28 srebra
7 zlata
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro jutro
nismo se dugo čuli..
kod mene svi radovi kasne, ali uspjela sam orezati i povezati..i nešto posaditi cijepova. Trava raste kao luda...Sutra planiram poprskati crvenim uljem...ako ne bu padala kiša


Pozdrav,neznam dali si dobivala slike,ča sam sla mailom..:(sweat):
Kod nas se danas završilo vezat,,..ali zato sve u travi,,,,,nemoreš prdnut od mokrog.......:icon_redface::icon_redface:
nisi jedina, skoro svi u mom kraju kasne...
ja jos nisam ni orezal do kraja, malo manje od pola vinograda
mi je ostalo za orezat...

pa sadnja 175 trsica, pa vezanje... uf

evo, jucer bilo ocjenjivanje vina kod nas u Dugoj Resi...
rekli su ocjenjivaci da smo dobro izvukli losu godinu...
89 uzoraka
13 odbacenih
15 priznanja
26 bronci
28 srebra
7 zlata

ma najbolje je moje,,,,,,hehehehhe:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vezane,,,a pune trave,ni loze nemogu do kraja pobart od ove silne vode i blata,evo tek sad došlo na sebe ovih par dana,,,,,a sad če bit trave svuda...



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

A ovako su ličille lanjsko lito..



Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh