• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Evo ja danas bil u trsju išel špricati,uzel sam atomizer i bakrenu staru špricu,reko koja bude trebala, nek se najdu oba dve.Nažalost mraz je napravil svoje,a tam di nije tam su mi srne pojele,tak da najvherovatnije ove godine nebu vina.Ali ovo kaje ostalo sam moram pošpricali,šprical sam sa atomizerom,dok sam ja šprical tast je zakuril vatru pa spekli jeger.Sad došel doma pa idem u drugo trsje di imam maline,pa da vidim kak je tam situacija.
2ddc2afbc1a6c45a41b71bbed73312cf.jpg

3d44cad081a3a0d0eeaa0ca08784071b.jpg

361997cdeb9759e60aacc50cfa03f428.jpg

80093a639dbc509a70fddc122d752241.jpg

fc77fd54a6cc2b79c9c46c7c7a932d6c.jpg

a70eb87c5a5d4a5772f527d8ae1d8a91.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pa nemrem vjerovati na čemu se sve štedi , moj ne krepa ako smanjim gas ..i onda ga zjarka nosaim na leđima a on na leru drm, rm , drm , rm ...i ima AV kaj je najgore , ali on svejedno ide drm , drm , rm , drm ...skup s mojim kraljčnicima i bubregima..sreča kaj su bubregi u loju
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja sam ovoga platil 800 kuna,za te peneze nemreš sve dobiti u kompletu,ali od prvog dana od prve vužge.Meni je dobar i služi me za moje trsje,da imam veliko trsje možda bi i kaj bolje kupil,ovak je kak je dok dela ne menjam ga.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
De si ga kupil i vrijedi li kaj? Dela dobru meglu? Kak na daleko?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
De si ga kupil i vrijedi li kaj? Dela dobru meglu? Kak na daleko?
Kupil sam ti ga prek njuškala,neka firma u Ludbregu,ili Lepoglavi,moram posle doma videti, ih prodaje,kad ti ga doma poštar dopelja je plaćanje, ja sam prezadovoljan,meglu hice daleko kaj se trsja tiče, al za vocke i nije baš dobar.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Nemoj se NIKAD sramit onoga što sam postigao svojim trudom i znanjem Nema veze kak to izgleda. Tvoje je i diči se time, jer je to tvoja muka.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Bitno da je zdravo, ne volim ni ja zalamat po ovom suncu, bolje da si pravi hladovinu ali poslje necu imat vremena pa zurim malo.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Šta se može desiti ako se mješa folpet sa sumporom, npr. Fantic F+Cosavet DF?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Onda jače otvoriš diznu kad špricaš visoko.
Glupost.

Daješ mu savjete, a očigledno ne kužiš kak' ta šprica praf za praf dela.

Čim on digne dizu / raspršivač iznad nivoa tekućine u rezervoaru, više nema "zakon spojenih posuda", a ventilator mu ne napravi dosta jakoga tlaka vu rezervoaru da bi tekućinu teral bolje, na dizu, / raspršivač i u zrak.

Ali za gorice su te šprice bog bogova, malo penez a dosta dober posel napraviš z njom. Za jednu "razvikanu štilovku" si kupiš nekoliko takvih i svako malo moreš imeti na hrptu novu.
Ja svoju "sličnu", od "skakavci" rabim prek 4 lete i još fučka kaj da je z dučana.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Hvala, trudimo se. Naravno da nije uvijek takav, ali gledamo da se sve odradi na vrijeme.
 

dugi68

Član
Tu od
15 Ožu 2014
Poruka
185
pjero, uglavnom uz sva sredstva imaš uputu o kompatibilnosti to jest, smije li se sredstvo miješati ili ne s nekim drugim. gledaš aktivnu tvar a ne naziv sredstva. to usporedi i sve ti je jasno.:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh