• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Malo je oblačno bilo taj dan, da je bilo sunčano bio bi lijepši pogled:supz:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ide fino da, ja sam zadovoljan..
traktor je 115, freza 130, taman sa svake strane malo pokrije i super:supz:
Super je traktorčić,neka zaradi još za 5 takovih...
Koja je maksimalna moguća širina tog traktora,odnosno unutarnji razmak između guma,jel se to može podešavati?...trebao bi mi za rad u plasteniku,da vuče gredičar i polagač folije...
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Može se promjeniti širina, na mom je min 1115, a max 1338mm-vanjske dimenzije
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
daj mi sve tehnićke karakteristike od traktora snaga težina gabariti čiji je motor

Pozdrav,
pročitaj si od 6-te stranice ove teme pa nadalje sam pisao o traktoru...
ako te još nešto posebno zanima pitaj slobodno
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Pozdrav,
pročitaj si od 6-te stranice ove teme pa nadalje sam pisao o traktoru...
ako te još nešto posebno zanima pitaj slobodno

evo napokon sam sve pročitao ...sve pet osim jednog detalja kardansko vratilo koje ima samo jednu brzinu uh i zamalo da nisam zaboravio nije zglobni ,iako nije to kraj svijeta ideš jednom za frezanje ali pužečki ne kao ja dva puta u brzohodnoj i malo veči krug u okretanju imaš ,
moje pitanje da li je bilo zgobnih istih kao tvoj mislim sa snagom i da ima dvije brzine na kardanu, kupi si širi malčer po hitno taj traktor to može ako može moj 120 zannon vuči i to u travurini preko ramena onda možeš i ti veći i svakako dvobrazni plug od 10 coli ali ipak se posavjetuj zbog plužnog težišta širine ti možda fali ali opet provjeri ....

koliko si sati natukao i koliko je star traktor
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Ja sam baš tražio da bude s prednjim upravljanjem, a ne zglobni jer je puno stabilniji od zglobnoga, a za brdoviti teren na kakvom imam vinograd to mi puno znači. Imao sam tv 821 zglobni i ovaj mi je puno stabilniji naspram zglobnoga, a krug okretanja je zanemarivo veći...Inače imaš isti takav model i zglobni. Na žalost nemaju sa 2 brzine kardana i dvostepenim kvačilom vanth modele...Mislim da modeli eos imaju,ali oni su jači i skuplji...
Znam da bi mogao vuči veći malčer, ali kupio sam 2009 ovaj novi za tomu, u međuvremenu je tomo otišao, a malčer ostao, glupo mi je prodavati sad gotovo nov stroj, a naprevim s njim sve što mi treba...
Traktor sam kupio lani u sedmom mjesecu, za sad imam 105 radnih sati, nije puno da bi mogao davati neke velike analize, ali za sad nemam zamjerke...
pozdrav
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
je da malo je to sati za takav traktor koji ja vjerujem može i mora ali imat češ vremena polako ,iskreno treba mi što više informacija o paquali traktorima ,ja strašno puno radim na tim malim traktorima i vadim im dušu ....jer drugačije i nemožeš u bašćama sam non stop proljeće jesen ,ljeto u voćnjacima vinogradima i samo tućem sate ,da sam bio malo pametniji i hrabrii pa uzeo tog eosa ali bio je znatno skuplji ...imaš možda neki link cijenika eosa da se malo mogu pozabaviti i možda se odlućiti ,razmišljam prodati dva traktora malo dodati i imati jedan ali kvalitetan...
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Za eosa ne znam cijenu...Znam da je model Era,(imaš ga na 5oj stranici ove teme) bio oko 16 tisuća eura lani, a moj 13300 eura. Era ima isti motor kao moj, ali mjenjač od 24 brzine, a mislim i kardan sa dvije, za eosa se nisam raspitivao...Nazovi u Agroklas u Zlatar bistrici, oni su zastupnici pa se raspitaj.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Za eosa ne znam cijenu...Znam da je model Era,(imaš ga na 5oj stranici ove teme) bio oko 16 tisuća eura lani, a moj 13300 eura. Era ima isti motor kao moj, ali mjenjač od 24 brzine, a mislim i kardan sa dvije, za eosa se nisam raspitivao...Nazovi u Agroklas u Zlatar bistrici, oni su zastupnici pa se raspitaj.

Pasquali su super traktori,ali kakva je to firma koja nema niti jedan traktor na skladištu...da budući kupci mogu doći i pogledati...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Pasquali su super traktori,ali kakva je to firma koja nema niti jedan traktor na skladištu...da budući kupci mogu doći i pogledati...

pitaj googla on sve zna i sve če ti reči onda ideš tek u trgovinu se pogađati
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Pozdrav Pasquali ekipi sa foruma,
imam Pasquali-ja tip 940, motor lombardini LDA 100, sa frezom i jednobraznim plugom. Zglobni sa 2 kardana (u zglobu).
Par pitanja: - Da li dijelovi odgovaraju od TV?
- Godina proizvodnje za ovu tipu?
Prodajem ga pa me ljudi obično pitaju gore navedena pitanja.
Evo i par slikica



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
reci ti njime da za to ne treba djelove ( ako je sada ispravan)
Koloko tražiš za njega ?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
slike su od člana brane 30:

19235949.jpg


19235948.jpg


19235947.jpg


19235946.jpg



 

Najnoviji postovi

Na vrh