• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,371
Tu je Vicko puno toga ispričal kak mu bilo, dobro je za pogledat.

I neki deda kaj je kasnil ba cijepljenje.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
1,000
copy paste:
Dajana Kalbi
Virusi mutiraju to znamo,pa se.ove koji dolaze iz tih zemalja čim slete,odma u karantenu,pa nek se još malo odmaraju jer mi izgleda nećemo na miru popiti kavu još dugo,a valjda smo i mi nešto zaslužili mi koji ne možemo putovati jer radimo i nemamo toliko novaca.
završetak copy paste

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
966
Znaš kak se veli:
- kad zidar pogreši, pokrije mort
..........
Ovo drmanje zemlje i kuća otkrilo jednu zanimljivu stvar!
Fajermani - ono u špic pod krov - cigle slagane na ciglu bez morta, jedino odmah nabačeno da se ne vidi!

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,127
Sve ovo samo dokazuje veliku LAŽ. I pomračeni um politike koja maltretira one od kojih živi (tj. koji joj plaćaju porez).
Ista stvar prikazana je prije 10g u nekoliko filmova.

johabica

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
3,810

Što misliš, u čemu je poanta u u članku opisanog događaja?
U policijskom postupanju?
U postupanju osobe koja je bila predmet policijskog postupanja?

"U petak je u tom gradu došlo i do velike potjere, u stilu hollywoodskih akcijskih filmova. Jedan mladić je, u trenutku kada je pokraj njega prolazila policijska patrola, grlio svoje prijatelje i pozdravljao se s njima. Kada su ga policajci pokušali legitimirati, mladić je pobjegao."

@ZJ
Što je za tebe ispravno?
Da osoba koja pod mjerom zabrane javnog okupljanja iz razloga jer se broj oboljelih naglo povećava grli nekoliko ljudi redom koji su okupljeni na jednom uskom prostoru, a na nacionalnoj razini je to izričito navedeno kao ponašanje koje polježe sankcijama.

Da oni koji su nadležni za nadgledanje i sprječavanje takvog ponašanja - grljenja u ovome slučaju - ne učine ništa i odmahnu rukom, iako im je službena - radna - dužnost da poduzmu mjere koje su u njihovom opisu radnih zadataka.

Da osoba koju su po službenoj dužnosti i službenom pravu zatražili legitimiranje mirne duše veli - tko vas j.be - okrene se i pobjegne, a oni je puste da pobjegne samo zato jer ona, eto, želi pobjeći a ne želi dati podatke svoga identiteta službenoj osobi kojoj ga po zakonu mora dati.

Bilo bi dobro malo reale unjeti u razmišljanje ako je se već iz članka ne može isčitati.
Iako može, realna osoba može, samo ako želi. :)

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
1,000
OFF
Murinjo nije želio da ga Kruno Jurčić onak' strastveno grli poslije utakmice Dinamo - Real, a kaj da ga sad dok dojde s Totenhemom u Zagreb i Mamić tak' zaskoči?
Tko bi od njih dva kome prodao i kakvog virusa:
1-Britanski soj,
2-Zanzibarski soj,
3-Njujorški soj,
4-Kineski soj,
a joj, a joj :hahah: ;):LOL:

Ja ne želim da me drugi grle, a ni da me radi toga juri policija :hahah:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
6,109
Ni ja ne bih volio da me policija juri, ali to je nemoguća misija. Ako sam kriv, platim kaznu, a ako nisam pokušal bum to dokazati na drugi način. Bijeg i nepoštivanje službene osobe, uvijek, ali baš uvijek samo pogoršaju situaciju. Ne bi sigurno jurili tog mladića da je pokazal traženi dokument.
Možemo postupanje policije shvatiti najmanje na 2 načina.
1. onaj koji policiji uskrati identifikaciju, automatski budi sumnju da to ne čini jer je traženi kriminalac.
2. policajcima je pukel film jer su protumačili da se taj sprda s njima.

Ne vidim niti jedan valjani razlog zbog kojeg bi stal na stranu bjegunca.

LAKI

Aktivni član
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
588
Realno bi bilo da svi koji krse pravila u slucaju ljecenja sami snose troskove.
Ne znam čime kod vas leče koronu ali kod nas u Srbiji to lečenje i nije tako skupo, malo vitamina C i poneki brufen :hahah:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,127

Oni koji se mogu odreći malo vlastitih sloboda da bi postigli malo privremene vlastite sigurnosti ne zaslužuju ni slobodu ni sigurnost.

Benjamin Franklin

Ovo je globalni teror nad stanovništvom svijeta radi obične gripe, jednako kao i ograničenje rada i kretanja.
Maltretiranje stanovništva cijepljenjem - bolje reći eksperiment na živim ljudima neispitanim cjepivom je gorje od onoga zbog čega su su osuđeni neki liječnici nakon WW2.
Idealno je da stariji pomru, pa da mirovinskim novcem omaste brk bogati. Cijepljenje tome itekak pomaže.

Izumitelj PCR testa prije smrti je objavio da se taj test ne smije rabiti u dijagnostičke svrhe ("dokazivanja bolesti"), jer je njime vrlo lako manipulira.

Kaj budu smislili iduće godine? I one nakon nje?

Svaka do sad prije spominjana teorija zavjere se obistinila. Ljudi promislite i pogledajte oko sebe kaj se događa, pa sami nekaj zaključite umjesto da slušate policajca ko vrhunskog epidemiologa...da dalje ne nabrajam...

Ljudi su kroz povijest uvijek umirali...i budu i dalje...od raka i drugih neliječenih bolesti.
Ne objavljuju točne podatke, no izgleda da je 2015. više ljudi umrlo nego ove...

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,371
ZJ kaj si probal hotelu od Hotele? Nekak ste postali istog mišljenja 😂nisi valjda čisto česal 😂😂

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,127
Ne pijem...samo uočavam znakove vremena i razmilšljam svojom glavom.

Ne mora se nitko složiti, ali mi nitko nema pravo uskratiti mišljenje, kao što su uskratili javno izrečeno drugo mišljenje mnogim znanstvenicima.

Uostalom, ti si najbolji primjer. Gripa je bila p... dim, a otkrilo ti se nekaj sasvim drugo.

nimrennermin

Dobro znana faca
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,041
ZJ,, slažem se sa tvojim načinom razmišljanja,,, znači mislim svojom glavom,, a ne glavom kako mi stranka misli,,, žalosno mi izgleda kad neko likuje što policija nekog juri što je nekog grlio i ljubio,,,
meni u moje vrijeme ni ebola, ni velike boginje,, ama ni sifilis nije mogo zabraniti da grlim iljubim nekog ko mi je drag,,, a znam zašto mi je drag,,,
Znaš šta,, da se nelažemo,, na pomolu je neki novi svjetski poredak,,, a koji,,, nisam tu ni blizu pametan,,,

• Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh