• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma sigurno ti je traktor bio blatan do ušiju pa te je bilo stid poslati sliku :blackeye :mrgreen:
A nije mi bio problem kliknuti na slike da ih vidim u većoj rezolucijii ... ja nemam taj običaj stavljanja slika u privitku ali možda je čak i bolje za članove sa sporijom vezom ... a tko bi ga znao .
 
S

seljaček

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma sigurno bolje ali postoji onaj crveni što nam radi probleme

Jel misliš zeleni?
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ratarko kaže:
Ma sigurno ti je traktor bio blatan do ušiju pa te je bilo stid poslati sliku :blackeye :mrgreen:
A nije mi bio problem kliknuti na slike da ih vidim u većoj rezolucijii ... ja nemam taj običaj stavljanja slika u privitku ali možda je čak i bolje za članove sa sporijom vezom ... a tko bi ga znao .
nisi daleko od istine ;) ................................
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma bilo mi je dosadno...pa sam osao poorati pa sam miran...imam minivaš...slabo mi je to nesto...imam bolje od minivaša...;) ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

zrine892 kaže:
ma bilo mi je dosadno...pa sam osao poorati pa sam miran...imam minivaš...slabo mi je to nesto...imam bolje od minivaša...;) ;)
Ma što će tebi minivaš, Drava je blizu :mrgreen: :mrgreen: ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma nije stvar u Dravi ;) ;) vec u jedan mali motorić zvan TOMOS agregat za vodu,cijevinu i mlaznica...i maži...da vidis...ni sam nemogu držati cijevinu koliko mi bježi...;) ;) manje od pola gasa ga držim....

[youtube:3hs2i2i9]Dv6LPR0Eh1E[/youtube:3hs2i2i9]

Ljepše je ovako postavljeno...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Oranje,oranje,oranje...

zrine892 kaže:
jesam slikao sam ga...hahaha...i zato mi je neugodno staviti...necu biti kao breza...;) ;)
Obrisan neispravan link.
da te moja mama vidla gdje si oral nebi ti doma spaval :lol:(mislim za kaznu naravno)
 
R

Rajtek

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Zrine, kakva je ono masna mrlja iznad kotača, jel to killer curi???
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Rajtek kaže:
Zrine, kakva je ono masna mrlja iznad kotača, jel to killer curi???
da to mi je pocelo pred zimus cureti...a to ti curi tamo na spoju ona guma...pokraj hladnjaka...moram to rijesiti.. :mrgreen:
 
R

Rajtek

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Znam, meni se isto dešavalo. Samo zategni vijke, a ima ih dosta. :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Rajtek kaže:
Znam, meni se isto dešavalo. Samo zategni vijke, a ima ih dosta. :mrgreen:
morat cu sve redom prestesti na njega ili ce on mene prestresti u sezoni :) ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

zrine dobre slike,a i svka tii cast na uljepšavanju traktora!! :mrgreen:

takvi traktori znaju sta je poso!! hehe pozz :mrgreen: :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ivan_MF kaže:
[quote="DF&Torpedo":3gdk7kfm][quote="Ivan_MF":3gdk7kfm]Ako poznaješ i obrađuješ sve tipove tla onda odi i obradi svoju parcelu od 14 ha koju si dao drugom da radi :blackeye :mrgreen: :p
Zato kad u jesen nisam doma jer studiram, a stari nemože stići kombajnirati (drugima) i zemlju raditi. A ti bi mi mogel obrađivati imaš za kaj. :twisted:[/quote:3gdk7kfm]

Ja ? :twisted: Nek ti kumić obrađiva... ima i on za kaj ... :blackeye :lol:[/quote:3gdk7kfm]


@ivan_MF. Jesi li ti iz novigrada podravskog?

Ako jesi da li živiš odma na početku od moje kloštranske strane?

Traktor i plugi okretači su mi jako poznati!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Oranje,oranje,oranje...

Decki pokusat cu sutra postavit slike oranja IMTa 5136 sa 4-braznim plugom Kverneland. Znam da je skoro nemoguce ali ide i to pristojnih 32cm. Imao sam okretaca 3 glave i rijesio ga se pa kupio ovo cudo. Kod nas je inace zemlja nesto laksa za obradu a ipak ni sam nisam mogao vjerovat da ce s 4 glave ici tako dobro, skoro lakse nego sa one 3. Ore se daleko bolje nego jesenas, fino se rasipa zemlja. :)
 
M

Mata imt 540

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

svaka čast kićo tak treba ..... 8)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh