• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Oranje,oranje,oranje...

14 cola... a traktor ´84.g staro al radi ko beba....
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Oranje,oranje,oranje...

Hahaha pa mozda se i znamo. Koji si ti dio bjelovara?
 
K

krx pozega

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Kićo kaže:
14 cola... a traktor ´84.g staro al radi ko beba....

Kićo super kombinacija....samo deri....ako smijem primjetiti dobar posao si napravio sa zamjenom pluga....dobio si na efikasnoti i smanjio potrošnju u smislu da si napredniji jer zemlja ti je dosta lagana za obradu pa ti to omogućuje...i mislim da taj traktor ima kapaciteta za još više al ovo mu je super i nije opterećen što je također u tvom slučaju veoma bitno...taman... ;) :p
 
K

krx pozega

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Daj nemoj zajebavat da nemaš slika od pluga i kako ore :?: ....vidim da je zemlja svakakih sranja u njoj ima da ovi na analizi popizde dok samo ustanove što je to a kamoli šta još treba :blackeye :mrgreen: :mrgreen: ....
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Re: Oranje,oranje,oranje...

nema slika.tero me majstor da sjedim snjim u kabini..kaze ak si me natero da to orem enda se jeb samnom,ak ja nastradam nastradat ces i ti i jebiga...
 
K

krx pozega

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Dobro jutro ***** li ti onu švabicu....slika tamo kekana i ostalu rodbinu a plug skoro neposlika :roll: ;) :mrgreen:
 
Č

Čugi

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Dobre slike i dobra kombinacija Kićo, lepo oranje!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Oranje,oranje,oranje...

Hvala Cugi. Nekad smo bili zemljaci.. Zivio sam u Rumi u ravnici
 
Č

Čugi

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Eee pozdrav iz ravnice :partyman: , dobro je, vidim da i sada imaš koliko-toliko laku zemlju! :supz:
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Re: Oranje,oranje,oranje...

Kićo kaže:
Jel na tu parcelu ide vocnjak?
nop..ide vinograd...
@krx ma ev poklanjam ti svabicu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: Oranje,oranje,oranje...

Pretpostavio sam jer ne rigoluje se tako za krompir ili sta vec. O takvom macanu, mislim na Johana, mogu samo sanjati. Zesca pila svaka cast!! :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh