• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Lijepe su i jedne i druge slike od oranja!

Robi, da li si ti zadovoljan kako ore Deutz?
S kakvim traktorima i plugima oru drugi ljudi kod tebe, zanima me radi usporedbe!

Mislim da bi bolje orao da staviš uteg naprijed!
 
R

robert

Guest
jel taj mali case moze radit sa tim okretacem?jel puno trosi,koliko je star?
 
R

robert

Guest
mene takvo nesto zanima do 100ks.znaci ne trosi puno...to je dobro.
 
Å

Željko

Guest
Moj savjet je: Agrofarm 100, za male novce, a jako kvalitetan traktor! ( ovo je samo prijedlog)
 
B

Bobo

Guest
Dobar je Deutz...

Samo mi se jx95 nekako vise svidja, Mislim da je cak i kraci od deutza. Vozio sam MF od 95 KS, te ni on nije los, kako mi vlasnik prica...
 
R

robert

Guest
prijatelj mi je jucer bas kupio u sloveniji polovnog agrotrona 120 ks,19 000e,uvoz iz FR,+ pdv.pise 4500 sati,96 godiste,pa cisto sumnjam.na oko je traktor ok
 
Å

Željko

Guest
Javi nam kad dudeš saznao kako radi taj polovni Agrotron. Ako možeš onda ga i slikaj.
 
B

Bobo

Guest
CASE JX...

U "Tekiji" ga imaju, 100% si ga vidio! Samo sto je njihov 75Ks...
 
K

krx pozega

Guest
A takav,pa mogu ti reči da lijepo izgleda...samo neki sam pesimističan vjerojatno zato što ne znam o njima dovoljno..mislim,mislim da su oni malo veči potrošači..ne obaziruči se na ono što je Željko rekao
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Ja sam vozio JX i čini mi se jako bučan u kabini, dobro, to je bila samo vožnja
u krugu od Stepco-a, ali opet, bučan.
MARIO
Kod mene svi drugi oru sa dvije brazde, i to su ti večinom IMT, ali ima i
dosta zetora.
Za sad je najbolji ovaj dajc i u selu je još jedan novi zetor 6340 i on
ima novi plug vogel noot, dvije brazde rešetkasti.
I to sve u krugu jedno 3-4 km, dalje od mene 10 i više km ima jedan
frend agrotrona od 120 ks, pa ima tu malo bliže jedan čovik dva nova
đonija 6820 i 6920, itd.
 
R

robert

Guest
jx je jeftin traktor,ja smatram za ulozeno-dobiveno,da je to jako dobra kombinacija.nema elektronike,samo najosnovnije,od oprema klima i reflektori-i gotovo.ali zato je i cijena mala.daleko bolja solucija.ali i skuplja je jxu.mozda je i zato bucniji unutra.al vjerujem da je mal potrosac. :wink:
 
K

krx pozega

Guest
Ratarko gledao sam malo ovu tvoje oranje sa Torpedom na početku rubrike i mislim si kakav bi duhan imao sa takve zemlje...,zemlja preteška,jednaka, a zeru pjeskovita(savršeno za duhan)
 
R

Ratarko

Guest
krx pozega kaže:
Ratarko gledao sam malo ovu tvoje oranje sa Torpedom na početku rubrike i mislim si kakav bi duhan imao sa takve zemlje...,zemlja preteška,jednaka, a zeru pjeskovita(savršeno za duhan)

Da , i ?
Å ta čekaš , dođi sa znanjem i posijemo ili posadimo :oops: prve godine koliko ti kažeš , recimo 10 - 15 ha za početak.
Ja ne znam ništa o duhanu ali imam strojeve , zemlju i kapital , ti dođi sa znanjem 8)
 
K

krx pozega

Guest
Pa vjerujem da bih imali 35 tisučica po hektaru čiste love.. :shock: :wink: uzmi kad bi bubnuli 100ha i doveli jeftinu radnu snagu iz rumunjske...računaj braco koliko godina ti treba sa ostalim kulturama,jedna godina i svu tu zemlju otplatimo i sve te strojeve..ozbiljno pričam i slobodan od 11.-5.mjeseca svake godine.. samo živce naoštri a za ovo ostalo si sve naviko...da..da
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh