• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

intrac df

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Evo slike sa zadnjeg oranja,nije bas najsuvlje ali ide.Plug Krone 2x14",ujedno za tebe SANANA pogled iz kabine nazad da vidis kakav je pregled mogu ti reci da nije lose.To ti dugujem iz rubrike INTRAC. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

O pa stvarno se lijepo vidi iza, ja sam mislo da se ništa ne vidi, a kad ono, ma super, hvala ti što si se sjetio!!!

Nego kak to 51 ks i 2x14'', na kojoj dubino oreš, al kad si reko da radi s 2,5 m rotodrljačom onda može i ovo, kupit ču si ja neki intrac u skoroj budučnosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Oranje,oranje,oranje...

@Rajtek- šlajdra malo rus 8) 8)
Imaš crtalo a tako pun jarak,jel su premala??
 
R

Rajtek

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko hurlimann xa86 kaže:
@Rajtek- šlajdra malo rus 8) 8)
Imaš crtalo a tako pun jarak,jel su premala??
Pa mogu ti reč da baš i ne šlajdra kaj je i mene iznendilo....
Srednje crtalo mi je malo prekratko jer je od IMT-a, a jarak je pun za kaj mi zadnja brazda hvata i ono kaj je več i preorano kad završavam, ato baš tak i hoču da jarak nebude prevelik....a sad vidim i sam na kaj si mislil, mislim da je zemlja kriva, neka je masna pa iako crtalo prođe, na nekim mjestima ne odreže lijepo, nek se drži.
 
U

ursus4514

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

.......šanana ti kazes imt-u 565 je tesko 2x14 vidi ja imam 565 i derem 2x16 a zivim u slavoniji u CERNI gdje je zemlja jako tvrda TVRDAA........ ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

ursus4514 kaže:
.......šanana ti kazes imt-u 565 je tesko 2x14 vidi ja imam 565 i derem 2x16 a zivim u slavoniji u CERNI gdje je zemlja jako tvrda TVRDAA........ ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Kod mene jedan biser sa TD 75 vuče 3x14 u teškoj zemlji, ide, samo kakva je kvaliteta posla i kak je traktoru ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

ursus4514 kaže:
.......šanana ti kazes imt-u 565 je tesko 2x14 vidi ja imam 565 i derem 2x16 a zivim u slavoniji u CERNI gdje je zemlja jako tvrda TVRDAA........ ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Na 15 cm dubine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne vjerujem dok ne vidim neke slike ili video :!:
Pa i ja strnake u prolječe orem sa 3x10'' na nekih 18-20 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kod nas sa novim zetorima 6340 (75 ks) oru sa 3x16'', a sa 90 ks traktorima 3x14'', tak da ovo je malo nevjerojatno 565 i 2x16'', jel to 4x4 il???
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma to je mučenje traktora, ako da ti više ne treba...
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Oranje,oranje,oranje...

Pojedinci za svoje traktore kače sve i svašta i kako ja vidim i pišu sve i svašta a i normalno je papir trpi sve.
Svi mi koji oremo znamo koliko treba konja u oranju i zavisno od dubine i brzine za neki normalan posao u oranju za dubinu zimske brazde do 30 cm. treba minimalno 35 KS po brazdi a u težim tlima i više ---sve ostalo su izmišljotine ili kako je tu netko napisao mučenje traktora.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ero kaže:
Pojedinci za svoje traktore kače sve i svašta i kako ja vidim i pišu sve i svašta a i normalno je papir trpi sve.
Svi mi koji oremo znamo koliko treba konja u oranju i zavisno od dubine i brzine za neki normalan posao u oranju za dubinu zimske brazde do 30 cm. treba minimalno 35 KS po brazdi a u težim tlima i više ---sve ostalo su izmišljotine ili kako je tu netko napisao mučenje traktora.

E to je riječ, potpis!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ja mislim da je tvoje oranje u redu, nego imam dojam da je mučenje traktora ono 565 i 2x16'' :!: :!: :!:
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Jokin zeko je vrhunac svih tehnologija; Kazes mu daode poorat tu i tu njivu i on ode i ore, a za svaki slucaj ode i Joka s njim na njivu, pa da ga snimi, jer ljudi ne vjeruju da Zetor to moze...

Dokaz:

[youtube:3teoa3q3]yWN1aaSP3Ag[/youtube:3teoa3q3]
 
J

jokapz

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma nije ne ide tak brzo sam moro sam hodat po "đubretu" pa sam si cijelu kabinu zasro al čeka ga detaljno pranje čim završi oranje
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

marko hurlimann xa86 kaže:
A sada je bila trka za njim :mrgreen:

A kako tek za ovim moraš bježat ;)
[youtube:3fd18cu5]V6GrlATD3L8[/youtube:3fd18cu5]
TD4806
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

DF, taj sam video ja baš jučer našao, inače to je jedan moj kompić, 2 godine mlađi od mene snimio :mrgreen: :mrgreen: iz kloštra je :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

Duga 9-tka, sa 3x14"
[youtube:17pkopll]SjvjEHjuuV4[/youtube:17pkopll]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh