• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Marko93 vidim da tvoj Švedjan dobro zaorava... i ovaj je bio vrijedan

fotografija4.jpg


fotografija3.jpg


ovako to izgleda poorano

fotografijaxd.jpg


a ovo je uzrocni krivac

fotografija2u.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
auuuuu,ide to masnom kao saliveno,jučer sam ti vozio neke repove od Braše tamo kroz tvoj šor i prije skretanja prema Galovcu vidio neku tako usku njivu sa desne strane jedva ako ima deset redova ,tamo masni samo bi doživio pačenje sa okretanjem
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Repovi odose a? Bice para... Cujem da pocinjete s obustavom isporuke mlijeka?
(malo off sory)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kićo, jel si probo zakapčit overuma na 5136???

Ajd da vidimo i tu kombinaciju, moralo bi ići...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to su bile male,nešto privatnom kupcu,jednu za vlastite potrebe,jučer sam vidio jednog ujutro sa rotodrljačom i činilo se da je kod vas dosta navlažilo za oranje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Marko93 vidim da tvoj Švedjan dobro zaorava... i ovaj je bio vrijedan

fotografija4.jpg

A nije ni ovaj "plavac" loš:roll:

Moj ore jako dobro,uskoro ču mjenjat lemeše na njemu,i nove špiceve več treba okrenut..

Dobri su tu plugovi,a i što je bitno dijelovi su jeftini..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nisam jos nista mjenjao na njemu jer je sve bilo metnuto novo na njega. Mislim da necu ni morat narednih bar 5 mozda i vise godina. A da rade ljepo zaista rade. Pito me jedan prijatelj kakvi su to plugovi kao nikad nije cuo za njih. Reko sam mu da rade odlicno a ni ja nisam cuo za njih dok ga nisam kupio. Samo crtala mu bas i nepase u kukuruzovini, njih dolje i samo gas.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nisam jos nista mjenjao na njemu jer je sve bilo metnuto novo na njega. Mislim da necu ni morat narednih bar 5 mozda i vise godina. A da rade ljepo zaista rade. Pito me jedan prijatelj kakvi su to plugovi kao nikad nije cuo za njih. Reko sam mu da rade odlicno a ni ja nisam cuo za njih dok ga nisam kupio. Samo crtala mu bas i nepase u kukuruzovini, njih dolje i samo gas.

Ja sam svoja crtala malo prepravio,i pomaknuo prema naprijed i sad rade dobro,kad idem orat kurzinje malo ih nabrusim i nemam problema..


@ŠANANA:
Taj odgovor i ja čekam neko vrijeme,jer neču bezveze kupovat 5136 ako mu ne odgovara ovakav plug,jer kod mene bi bio vjenčan s plugom:blackeye
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Plug je na 16 cola. Jedan prohod uzima 120cm zemlje.
Necu ga probat na 5136 zbog ulja, na njemu je prikopcan imtov plug 16 cola.
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Za nevjernike :D
IMT 533 i Slavonac 2x12




Uploaded with ImageShack.us

Kumic ,još da je gore onaj kruti toplink,onaj šta se šarafil na rupe, to bi bila preslika onog sa čim sam i sam do nedavno radio.Znam da se pričalo ,da je ovaj plug napravljen baš za ovaj traktor i da on s njim najbolje ore.Sad su došla druga vremena i alati, i sve je drukčije,ali ovoj tvojoj slici se treba nakloniti, to znaju svi koji se toga sječaju.
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Kumic ,još da je gore onaj kruti toplink,onaj šta se šarafil na rupe, to bi bila preslika onog sa čim sam i sam do nedavno radio.Znam da se pričalo ,da je ovaj plug napravljen baš za ovaj traktor i da on s njim najbolje ore.Sad su došla druga vremena i alati, i sve je drukčije,ali ovoj tvojoj slici se treba nakloniti, to znaju svi koji se toga sječaju.

E onaj kruti toplink mi je bio predug pa mi ga se nije dalo skratit ..Inače taj traktor nije orao već par godina ništa osim vrta,pa sam moral malo probat kak to ide.Još samo da su mu gume bar malo bolje.I moram se složit s tobom da je taj plug taman za njega,bar u ovakvoj zemlji,iako sam plug ima manu što je nizak pa nije baš za zaoravanje kukuruzovine jer se dosta štopa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh