• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
isto ko što 533 vuče takav dvobrazni... vidio sam nedavno orginal trobrazni slavonac, s točkom za čišćenje, to ako netko nađe, nek se javi, ne treba mi za oranje, nego za zbirku.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,238
Moj tetak vuče takav plug sa Torpedom 65 ks bez prednje vuče. I ide to jako lijepo, samo plitko ore i nizak je sam plug pa onda pali kuruzovinu. Ustvari on vuče Leoparda 3X12 starog, ali isto izgleda kao i ovaj plug.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
nemaš šta čekat, već sam ti rekao da su moji s tef 28 vukli slavonca ;) samo, momak praši sojište, ne ore zimsku brazdu. zaboravi na raspravu...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Dubina je bila oko 20 cm, negdje više, negdje manje. Druga brza, ne grije se.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Antonio- predobro oranje! moze odmah direktna sjetva!
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Kak misliš ?Jer danas sam prvi put oro sa slavoncem pa niti neznam kak bi ga trebo poštelat.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,385
Imam i ja ovakav,samo plav. Malo je previse nagnut lijevo koliko ja vidim i ako me oko ne vara prva brazda ide dublje od zadnje pa bi trebalo malo oboriti plug nazad na toplingu
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Same Atlanta ,45 ks.
Dongfeng istina prva mi više grabi i moro bi si neki dubinski kotač zmisliti samo neznam dal bi ga stavio napred ili nazad ?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
prvi put vidim, ali izgleda interesantno. ako se smije znati, koje je godište i jesi li ga uvezao ili je kupljen kod nas?
a što se oranja tiče, ne treba ti kotač, nego raspusti toplinker i malo podigni desnu špindlu. ako bude previše pomaknut u lijevo, onda pomakni osovinu pluga.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Godina je 1969. kupljen je kod nas kod nekog švercera prije 20 godina koji ga je dovezo iz Njemačke .S tim da su blatobrani od deutz-a .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh