• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Kod nas ide pored kotača. A što govoriš tebi za kotačem? Oli si se počeo vrtiti u krug??
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Ja tebe razumijem. Nekad da te nema trebalo bi te izmisliti. Ali nekad malo i previše.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Barem neka bliža ekipa stručnjaka da navrati, bumo riskirali malo podriguše i par pivi:(rofl):
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kupi TG-a pa ces orat kako hoces. Bio je jedan ispravan na otpadu u Djakovu. Srce mi se slomilo kad su ga rezali.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Plitko zaoravanje stajnjaka navoženog na malčirani strnak, kasnije jedan trag tanjuračom i posijana je raola.



 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Htio bih stavit predplužnjake na svoj plug IMT 610-14. Ima tko neki savjet koje da kupim. Citao sam za plamen srbobran da su dobri
 

Jackson1

Novi član
Tu od
6 Kol 2014
Poruka
14
Jackson1 jel ide plug za tobom ili je otišel k susedu ?

Bilo je puno bolje pogotovo kad sam skinuo crtalo. Malo sam igrao sa plugom kako si mi ti reka... A mogu reč da se bilo ljepo oralo, ali problem je bio kad zakačiš za kamen pa se zakucaš koljeno u kabinu. Ovu njivu koju je dida počea, sam je za za par dana dovršia (vrijeme nije prije dopuštalo).
Imam još za dovršit još jedanu ral koja je sva u kamenu tako da ču najvjerovatnije kod susjeda po diške.
Svoje diške nisam popravija jer se za novi taj disk košta 3200 kuna :icon_cry: šta je po meni puno previše. Najvjerovatnije ču dat to zavarit pa šta bude.
Evo i slika od diški i o problemu:
IMG_20140902_235757.jpg
IMG_20140903_000447.jpg Tu je taj disk koji drži plug da ne pobjegne.
IMG_20140903_000318.jpg
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
meni se crtalo nikada ne glavi,jednom prilikom sam orao strnjak od zobi a slama nije bila isjačkana i išlo je bez problema iako je plug niski klirens
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Oranje stare lucerne i jednog dijela rauole sa ostalim korovom...

2n8zl2b.jpg
[/IMG]

nn62wp.jpg
[/IMG]

hwhet3.jpg
[/IMG]

333g6c7.jpg
[/IMG]

eq1268.jpg
[/IMG]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xHX5t_mcIwQ?list=UUSbjYxWMiLFzllHXhYLcRmg[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,688
Optička varka,pa kaj se dalo orati,ovdje kod nas mokro već par dana?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ima jedna parcela gdje je nasad lješnjaka starosti cca 5 godina, dali bi to bio problem orati?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh