• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
odabir mjuze je najvažniji,onda sve ide lakše! :)

i to je istina ak je mjuza dobro nema brige opušten si i samo gas
tino stavi slušalice u uha mobitel v žep i to je to .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Probal sam tu soluciju u 540 s kabinom,nema šanse,ne čujem ni pipca a kad sam radil sa svojim nisam imal slušalice :(think):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Ja sam sebe ne čujem tu nutra xD


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=AMgyq9fz-Uc&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Kaj da ti velim :icon_rofl:


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=uQGeK_Zy0Q8&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g&index=16[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=f1A2LNMhksw&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g&index=34[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam danas počel orati, uvjeti katastrofa, ali bude se napravilo, pa onda veliko pranje tam negdi oko Božića dok završimo.

Nemam slika s polja, ali imam slika prije pranja na povratku iz oranja.
Jednobrazac je poorao čini mi se sve kritično za ovu godinu i ovo je bila udarna kombinacija cjelu jesen :)







Sad dalje pruzima Same, a 565 će orati s Kvernelandom 2x12"
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Šanana jel moguće da sam ja videl tvoj traktor s tim plugom u Koprivnici prije oko mjesec dana . Jer mislim da takve kombinacije baš nisu učestale ?
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Vozim se vlakom iz ZG za Slavoniju tocnije za Zdence i promatrajuci putem polja vidim sve i svasta!!!
Ima jako lijepih njiva koje su poorane a ima i onih koje su boze te sacuvaj!!!
Neznam zast al ovak uz prugu sto se vidi u podravini ljudi dosta plitko oru.
Neznam dali je to zbog pjeska ili zbog neceg drugog?
Nedaleko od mene nekih 25km. je drava i taj dijo podravlja ima tek nekih 40cm. zemlje gledano od povrsine prema dolje a ostalo je cisti pijesak moglo bi s e s njim slobodno zidati!!!!
Pa si mislim da je to tako i u podravini jer nevidim drugi razlog za tako plitko oranje?
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
ja ove godine ni s jednobraznim nemogu orati,inače bit će oranja na proljeće kak mi se čini
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kaj de tiće mog oranja.... samo sam probal. Zemlja se zaljepi za plug i tak ostaje, plug izadje iz zemlje pun blatnjave zemlje ..... Tako da .... I kod mene bude na Proljeće.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Tino sta je na snimku onako naget plug.sto nisi produzio desnu polugu. to nije malo pobeglo nego prilicno ,pogledaj samo u razor kakav ostaje. mucis i sebe i masinu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Plug je narihtan kak treba...to si zaključil jer mi je ručka za štelanje uvinuta? :)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mozda je ona savijena ali koliko vidim ceo plug je nakoso , i razor nije ravan vertikalno sto mi se poklapa da je gledajuci snimak u desno stoji. ako ti kazes da je tako nek je jer ni na snimku i slici cesto nije merodavan .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Pomocu videa je teško zaključiti kaj se dešava jer je zbilja nezgodno vozit i snimat pa nije nest profesionalno...mobitel sam drzal na lijevom kraju kabine pa ti mozda zbog tog izgleda
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Pa velim ti da nemogu sve s jednom rukom...snimat,držat volan,gas davat,plug dizat...
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
kaj se tiće oranja ak nastavi ovak kiša padati da za ovu godinu kaj smo orali smo orali ja i šogor još imamo nekih 15 rali za poorati ja sam svojih 3 rali rešil a ovih 15 šogoru pomažem to bi moglo biti pred proljeće ili ak se smrzne onda napasti zimski brazdu .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh