• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Onaj izraz face što si napravio... Pretpostavljam da je živica fasovala? :(rofl):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,163
Tino, dobro ti je oranje, vidim da imas volje, pa nek ti je sa srecom i da si kupis jaci traktor i plug i da jos vise uzivas u tome.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,173
Dobro ores Tino :). Ja bi s tim malim traktorima bez prednje vuce samo krivudao, kod mene većinom ljudima koji oru s manjim traktorima netko drugi ubrazdi s većim traktorom jer je to najteže..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
San mi je imat cigana na dvorištu i kvernija,al dobar je i imt 756.25 ili 754
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Oranje od prošloga tjedna
DSC_1246.jpg

DSC_1247.jpg

DSC_1248.jpg

DSC_1249.jpg

DSC_1250.jpg

DSC_1252.jpg

DSC_1253.jpg

DSC_1261.jpg

DSC_1262.jpg

DSC_1263.jpg

DSC_1264.jpg
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ne pomaze voda maaajko :)

Lijepo oranje, ja mogu samo sanjat takvo.
I opet se vracam na spanere, da pritegnes desnog malo, bilo bi ti kanal ko iz puske ispaljen, a sad ti na pocetku kod ulaza u brazdu bjezi plug malo
 

lukazetor3320

Novi član
Tu od
15 Lip 2015
Poruka
2
Zaoravanje kuruzovine i strništa.
Zetor 3320 i plug IMT 756 Visoki klirens

qx5or5.jpg
[/IMG]

15brex.jpg
[/IMG]

21c9lw7.jpg
[/IMG]

1128uc4.jpg
[/IMG]

143dc9x.jpg
[/IMG]

v74f92.jpg
[/IMG]

28h0e11.jpg
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Zar ne bi trebao lijevi španer pritegnuti da mu se ne pravi kifla kada ulazi?

Ja sam prije uvijek gledao da mi pravac bude dobar, svaki krug ispravljaš, ispravim jednu grbu, sljedeći prohod se napravi druga... Prestao sam voditi brigu o tome, Ispravim zadnjih par krugova da jedinica ispadne dobra i amen.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Prvi kotač zapelaš u jarak a zadnji ostaviš vani,spustiš plug i to je sva mudrost!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kad ulazim u brazdu,nebude ravno odrezano jer se neporavnam sa brazdom nego odma spuštam plug,ali to se sve na kraju poravna i na kraju ispane ravna.
Desni španer bi morao još malo raspustit da mi više hvata prva brazda,taj desni štaner nisam dirao 2 godine,jer mi tako paše za plug,silokombajn,rotodljaću samo lijevi uvjek štelam.
Samo mi ružno ispalo kada idem prema dolje one kao slanine što se vidi na videu,a kada idem prema gore sve se ljepo rasipalo.I to je bilo orano odma dan poslije onih silnih kiša.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa ako svaki put stanem samo s prvim kotačem u brazdu,i spuštam plug,svaki put brazda postane sve dulja,i na kaj mi onda liči uvratina?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,173
Gogo samo malo ukosis traktor prednji kotač u jarak i čim krenes traktor sjedne kako treba. I ja tako radim.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa ovaj tvrdi da spušta plug,plug se spušta kad je traktor skroz u jarku,a ne svaki put sve dalje unatrag... Zato i velim da mu nejde u zemlju,pa može to izvesti. Nepotrbno komplicitrate.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh