• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Iwanho pa kakva je to zavijena međa? :)

To po zagorski?

Jučer sam ja oral u vrtu ženi, tomek je za takve male parcele zakon

A još malo slijedi Case i Rabewerk kod roditelja, čisti preporod, tomek ima volan i udobnost kaj da sam jahal vraga :hahah:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    57.1 KB · Pregleda: 50
  • 2.jpg
    2.jpg
    41.6 KB · Pregleda: 50
  • 3.jpg
    3.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 50

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
@Marko355, bumo vidli. Nekak sam skloniji nekom okretaču ili ravnjaku za male novce.

Krumpi, da vidim ima li taj motor snage, jer do sad je uvijek bil lako terećen, pa da malo karike sjednu ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sad buju sele kak buju, mislim da je garancija na motor prešla, ili bu mehaničar imal popravni 🤭al i dimi malo, nije baš se pokazal nekak mehaničar 🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Fora je da je pedala gasa "do poda", nema puno dima.

Glede garancije na motor...doživotna je. Onaj koji ga je sklapal ima tek 18 godina ;)
Za očekivati je da bu živel dulje od mene i toga traktora.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ne naravno, pa danas je Veliki četvrtak.
U subotu je orano, kad su i slike bile.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Još danas se radi od sutra je pauza, to svake godine po jedan dan više je neradan.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
ZJ pila ti je prava zvijer uh kako dobro vrti motor....ma prede makar si ga ganjal... svaka čast....getriba se čuje jasno kak i na mojem 504 samo je dobro u tvom slučaju da nemaš kabine

Jedva sam očital radne sate kak ti se ruke tresu... mogal si koju rakijicu prije snimanja drmnuti :hahah: :hahah: :hahah:

I veliš prije 7000 sati ste 404 tak cijelog rastepli i porihtali? Kaj je zbilja trebalo ili si se požuril sve srediti prije nek nestane dijelova na tržištu? Mislim ne proizvode se već 35 let, mislim da uskoro nebu ničega, makar su klon, fiata universala perkinsa, rakovice itd...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Reparatura je bila pred 8 let... a znam gdje u Slo ima i danas dijelova za prvu ugradnju. A ima i hrpa rabljenih, tak da ne brinem radi toga.
Ak je traktor već bil rastepen, bilo bi bedasto ne popraviti getribu. Ionak su trebale samo spojnička i mjenjačka osovina i semeringi. Zamijenjeni su i svi lageri.
Reduktori i prednji most nisu dirani. Čak su pojasi kočnica i kuplung ustali isti....
Vjerojatno bu išel na bubanj, kak i Same..., pa se bu netko usrećil s dobrim strojem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh