• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@Krumpironja,​

da si probal s većim odnosom širine i dubine. vjerojatno bi išlo nekaj bolje, ali bu to freza sve rastrgala. ;)
Meni se dok sam imal sličan plug najbolje pokazal odnos 3/2.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Probo sam, onda je jos teze vuko, zemlja je zbijena i teška, kad rasirim zahvat onda ide plice a bitnija mi je dubina od slaganja i tako ce se za 15 dana frezat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Ne znam kak postaviti video, jer nemam nikaj na YT-u, da vidite kak "veselo" ide. Motor nije mogel dići gas iznad 1500 u 4. brzini.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Malo da karike "sjednu". Zato sam ga davil velikim plugom i visokom brzinom.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne znam kak postaviti video, jer nemam nikaj na YT-u, da vidite kak "veselo" ide. Motor nije mogel dići gas iznad 1500 u 4. brzini.
Mislim da može s Flickera, ak ga koristiš.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Od kad su ograničili besplatno korištenje, uglavnom ga ne koristim. Imam gore još nekaj slik i videov.
Za stavljanje na Flickr imaš u gornjem desnom vuglu strelicu prema gore (upload). Dalje te vodi.
Za stavljanje na forum, otvoriš video ili sliku u novom tabu i tam u donjem desnom vuglu imaš strelicu svinutu prema desno (share photo). Klikneš i BBCode iskopiraš na forum.
Nažalost kvaliteta videa nije ni blizu kao na jubitu, slike su ok.

Ja sam za probu i da se podsjetim postavil donji video.
04112014056 by Iwan Ho, on Flickr
 

Najnoviji postovi

Na vrh