• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Još nisam isprobal. Nije uopce poderan plug, ali neznam kak bude išlo na mojem betonu…
@Kupljenec Ko je rekel da su bolji? Svaki alat je za nest dobar
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Znam ja pajdo Kupljenec dobro kak oranje zgleda, zanima me taj IMT koji odradi isti posao kao recimo plug od Charlipa ili Tommya.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Počeo sam sa IMT-om, mislio da je dobar plug. Prešao na OLT-a, uvidio da je IMT gov*o i mislio da OLT valja. Prešao na Švabu, skužio da ni jedan naš nije njemu do koljena. Sa šbave prešao na malo većeg Švabu, također se nisam razočarao.

Puno ljudi tvrdi da je IMT najbolji plug. Ja tvrdim da drugi nisu probali.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Dobar je plug od IMT-a, nije loš, dapače, ja sam ga koristio za TORPEDA i više manje obavio je svoje zadaće sasvim solidno, ali daleko od toga da je najbolji, sad koristim OLT i ja sam zadovoljan. Služi svrsi i za moje potrebe je dovoljno, a plug od IMT-a moram još malo srediti, obojati i ide na prodaju.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Ma ja mislim da je to sve ono ko ima većega, samo da se pokazuje u selu ja imam ovakvog, ja imam boljeg i tak, a kad se sa kravicama oralo isto se zoralo, tak da. 🙂
Svaki služi svrsi.
Nitko nije s kravama oral 30, 50 ili 100 rali a da ne govorimo kakvi su bili prinosi kad se s kravama oralo. Danas ili radiš ozbiljno ili te nema…
 

Najnoviji postovi

Na vrh