• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Ja nikad nisam topling kvačio ovako kako ga oni u školi kvače.
Jer tako se ne kvači već se kvači s gornje strane, ali oni ipak sve znaju i ne možeš im to dokazati pa se nisam niti trudio.

Ja kao i član NEWHOLLAND jedino na utovrivaču kvačim naopako jer s gornje strane nema mjesta.

Nema kugla kud ispasti, ako nije ipravna kopča otkvačit će ti se svakako, ako je s donje strane zakvačen odmah će ti pasti dolje, ma da nisam još nikad imao problema sa brzim kopčanjem topling.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E tak, to smo raspravili i utvrdili.

Imam i ja par igrača kojima nikako neide u glavu da se toplink kopča odozgora.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456

Plivajući ti ne radi.

I danas sam malo orao.

b6b1a2ef756fdda2ed9166c25f6895aa.jpg



93cef3a88f40da0920c21e56487ef99d.jpg
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
@NEWHOLLAND
Oni kažu da 'to tako mora bit', ne zamaram se previše, odradio sam što sam trebo i to je to.
To je OLT Fenix?
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Zadovoljan si OLT-om?
To bi trebao biti cjenovno nešto pristupačniji Rabewerk ili?
Bila je priča da je to kompletno sve Rabewerk i da se u OLT-u samo sastavlja, i da je OLT napravio samo svoj točak i crtala metnuo svoja.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Jesam, lijepo radi. Uzeo sam ga polovnog prije par godina, vec potrosenog, evo i sad ga derem dok se ne raspadne sve pa ce onda sve novo na njega ili u oglas.
Daske su oltove također, znaci komplet radna tijela.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Olt slaže ko pravi :). Jesi pri kraju sa zimskom?
Još sam spustio deflektore pa to ide još bolje, malo preleti na poorano gornji dio jer idem dosta brzo, sad ide kako treba, ovo je od pred 20 dana, svoje završio, al uzeo još 3ha, dio riješio, ostala još jedna parcela od 1kj, al je kratka pa mi se ne da. I 1kj sam ostavio za proljeće.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Znači da spuštam svoje do kraja :)? I mi smo gotovi, 20 jutara smo poorali, hektar ostaje za proljeće da ne zaboravimo orati..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
To je to, timski rad :). Tako i kod mene zna 62 malčirat, proxima ore.. Malčiraš drugom, trećom sporom?
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
I mi već danima malčiramo i oremo, danas sam malčirao 2 jutra kukuruza sijanog 2014. godine, neobran naravno i otprilike jutro od 2015 isto neobran.
Sutra to idem orati, sve me strah kako će se lijepo orati, al šta je tu je sad sam si bar spojio 11 jutara u jedan komad.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jeste, Lemken opal 090.

Mile, malčira 565 2. ili 3. spora, ovisi o masi kakva je :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
4. radna, po tablici na blatobranu ispada oko 7,5 km na 1800 okretaja motora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh