• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

Brane211

Novi član
Tu od
25 Lis 2019
Poruka
27
Što se tiče zaoravanja, plug inače dobro zaorava, al kombajner je visoko podrezo i još slama ostala na njivi slabo izmalčirana, kako sam mislio da će bit čak je i dobro ispalo...to s tanjuranjem nebi dobro ispalo jer imam mali traktor isto tako i malu tanjuraču...ugl zelena gnojidba je posijana i ja presretan IMG_20200627_182531.jpg
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,545
Mali traktor mala tanjurača i 300 kg utega e da ga je*eš taj nebi ni krenuo
A jeste li u to sigurni, e šta vam je to mali traktor, ferđo koji zetor ursus ili nekaj drugo.
Ili onaj od 30,50,60,ili70 ks.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ne isplati mi se orati dva puta, a nemam strojeve da dobro strnjak sada obradim. Ako ga ostavim neobrađenog mislim da će se previše zakoroviti, morao bi prskati, a i isušila bi se previše zemlja. Već i sada je bilo presuho.
Poorao, jednom potanjurao i sad neka stoji neko vrijeme.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Trebalo bi bit za repicu, nemam sve potrebne strojeve i ne stignem dovoljno dobro obradit ako ne bude vlage kasnije, inaće radim tako već par godina, ja zadovoljan
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Trebao si probati sto vise plug dati u zabrazd kako bi daske dalje odbacivale zemlju, pa onda stimati sirinu prve brazde ako imas tu mogucnost, malo je teze na taj nacin vuci plug ali tako je to kad plug ne odgovara traktoru, slicne probleme imam i ja sa imt 577(sirok traktor)i dvobrazni Vogel obrtac
 
Na vrh