• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Screenshot_20200122-143342.png
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Sad sam probao s dva mobitela koja nisu do sad posjetili forum i nema toga, dajte obrišite keš u Chromu ili restartajte mob pa probajte onda. Meni radi ok, ne vidim taj oglas.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Moguće je al ni to nema smisla, ipak je velika većina razumna i ne otvara baš duplikate.
Link "Prijavi" je tu, koristite ga slobodno ako vidite duplikat ili nelogičnost ili glupost. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozdrav svima, evo nakon duuugo dugo vremena sam ponovno u mogucnosti prijaviti se na forum, medutim imam problem, cjeli forum mi je zaključan, mogu samo čitati, nemogu ni u jednoj temi pisati, nemogu nikome poslati poruku,
Stoga ovim putem molim zaju da mi se javi i da pogleda zasto je to tako.
Hvala!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Pa gdje si Šanana :)
Email adresa ti nije ispravna i forum te automatski stavio u status čekanja provjere.
Sad sam te ručno prebacio u normalni status ali moguće je da se opet desi isto ako se mailovi vračaju i ne mogu biti isporučeni. Daj mi pošalji na private neki mail koji koristiš a da nije ovaj @net.hr.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Pozdrav..Neka mi netko od Admina odgovori da li ste slali mailom naslov "Trebamo vašu malu pomoć" sve mi jasno osim onog taga na link PayPala.. jer piše (PaPal link za doniranje)..dali slučajno nedostaje Y ili je to neki fake.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,917
Pozdrav..Neka mi netko od Admina odgovori da li ste slali mailom naslov "Trebamo vašu malu pomoć" sve mi jasno osim onog taga na link PayPala.. jer piše (PaPal link za doniranje)..dali slučajno nedostaje Y ili je to neki fake.
Nije fake, stvarno poslano bez y greškom, no suština ostaje ista. 🙂
 

Najnoviji postovi

Na vrh