• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
@hotela ako bap želiš može netko tvoj od mlađih paypalom na onaj link u ranijem postu.

Dečki vi svi koji niste na ti s online plaćanjem, nemojte se zamarati jer nije frka, skupilo se skoro $150.
$200 je neki moj izračun da će mi trebati al ovo je već super. 👍
Screenshot_20200412-104947~2.png
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Jel se to baš nikak drukčije nemre uplatiti ? Nebudu stalno jedni te isti uplaćivali za nas ostale. Nebi bilo fer od nas ostalih, a ima nas dosta.
Ako ništa drugo budem si to morao napraviti. Valjda budemo opet kupovali iz Kine 😂.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Ako netko baš želi donirati internet bankarstvom mogu mu dati IBAN, nek mi pošalje privatnu poruku, ne bi ga tu objavio jer je privatni račun. (y)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Jedno pitanje, kako i na koji način se obračunavaju bodovi članova foruma, i što ti bodovi u pravilu znače, ako je pitanje u pogrešnoj temi nek administrator premjesti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Zaja, može li se kod zahvala (sviđalica) napraviti poveznica na poruku u kojoj je zahvala dana?
Dakle, kad se klikne na "zvono" i pogledaju obavijesti, te da se odabirom željene zahvale otvori originalna poruka, poput pregleda zadnjih odgovora.
 
Na vrh