• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostala pitanja

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Jedno pitanje, kako i na koji način se obračunavaju bodovi članova foruma, i što ti bodovi u pravilu znače, ako je pitanje u pogrešnoj temi nek administrator premjesti.
Skupljaš trofeje i lajkove koji su reakcije ostalih forumaša pa zbroj te kombinacije daje ukupan zbroj bodova....

Po mojem nepotrebna statistika isto ko i broj postova....
Jedino kaj moreš dobiti s tim je kaj novi članovi dojdu i gledaju ko ima najviše poruka ili lajkova odmah šalju pp s pitanjem a da nisu ni prelistali forum pa obično pitanja završe na krivoj adresi.
Po mojem bi friško registriranim članovima trebalo pp-e zabraniti. Ja takvima ne odgovaram, a ako i odgovorim obično velim da nemam pojma o tome i uputim ih na drugu adresu 🤭

Oni koje baš zanima ko im je dal i za kaj lajk (ili ti zahvalu) nek pogledaju svoj profil i kliknu na primljene reakcije. Tam im sve piše ko im je i za kaj lajkal post,. Ima datum i poveznica na temu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pa tak sam i napisal.
A za kaj ti je od životne važnosti kaj si napisal? Pa to si ti napisal i znaš kaj si napisal.
Ne vidim svrhu toga ničega kak sam i napisal u postu prije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Da nema svrhe , nebi bilo. A kad već postoji, nek bu onda funkcionalno do kraja.

Meni je stari način zahvala bil nekak bolji, ali otom-potom.
Dok nema nagradnih bodova od zahvala u KTC-u, svejedno mi je za zahvale :)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ok hvala na odgovorima, koliko vidim nije ništa baš toliko relevantno, jer vidim tu dio ekipe članova novih kojih su tu kratko i definitivno mi se njihov nastup ne sviđa, ali eto i ja sam relativno novi a vjerovatno i moj stil razmišljanja i razgovora nekima ne odgovara.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Vidi:

Screenshot_20210128-203905.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pa tu je
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Odgovorio sam na temu na onom linku što je Muha postavio, za probu da vidim dali će se kod mene pojaviti tema Automobili. Ja kod sebe nemam temu Automobili......
Evo sad sam ponovo pogledao i opet nemam temu Automobili....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Na računalu ili mobitelu?
Probaj obrisati cooki-je i spremljene off-line podatke i ponovno pokrenuti pretraživač.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Evo sad sam riješio.
Na dnu prve stranice Svaštare mi je nešta pisalo "Ignore by Antonio JD "tako nešta.Kliknio na to i to je nestalo i sad imam Automobile u Svaštari. Hvala svima:)
 
Na vrh