• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ostali motokultivatori

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
prvo je ludjak sto trci za njim ko lud, skodi sam sebi
drugo.....jel ovo vec savio poluosovine ili nisam bas dobro vidio.....
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Prelistao knjižice, ali ne nalazim moj model. Ovi su noviji (vjerojatno) sa 2 ili 3 brzine, moj ima samo 1 naprijed i 1 nazad, ali ne nalazim ni riječi o mom modelu "Agria 400" bez dodatne oznake (E, K, ...). Nije mi sad pri ruci da pogledam ima li još kakva oznaka, ali gotovo sam siguran da nema ništa osim "Agria 400". Na ovim novijima se ručke mogu okrenuti, na mom ne mogu koliko znam, pa je upitno bi li odgovarali tamo navedeni priključci.

Probaj 17ti pdf od gore:
http://www.agria.de/download/?dbereich=6
 

Drug Mile

Član
Tu od
24 Stu 2010
Poruka
99

To je to, hvala legendo. Nažalost ne znam više od 3 riječi njemačkog, ali i sličice mi govore nešto. Za ove novije modele imaju i na engleskom, za stare nemaju. Probat ću po slikama usporediti odgovaraju li nastavci od novog na stari.

Imaš pravo, one tačke su im baš super, ponekad zgodnije rješenje nego prikolica.
 
S

staffmen

Guest
stvarno svaka mu cast:prayer:
hidraulika cuda radi.
samo treba za tak nekaj imat i podeblji novcanik.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Staviš motorčić kad ti krepa kljuse i pičiš dalje....a za međurednu dušu dalo:D
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ej deca ..kad su talijani s takvim brundali u jugi se tek radila pruga kojom bi se dovezao šljunak za temelje tvornice

I to temelje za tvornicu glinice kod Obrovca.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
svaka čast švabi,čovjek ima smisla...
 
S

staffmen

Guest
dal kotace koristis samo za transport ili mozes prikopcat i kakvu prikolicu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
To je Benassi,ako se ne varam.Ima par videa na youtube s prikolicom plugom...potraži
 

Najnoviji postovi

Na vrh