• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oštrenje lanca

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
@iwanho imam ih 2 , na starom ispada osovinica/rotor, rasklimao se pošto je plastično kućište a i od kad sam ga kupio nije bio baš fiksno postavljan na osovinici na pregibu, kupio drugi na njemu plastično postolje. Isplatili su se oba, nemam što reći ali doslovno koliko para toliko muzike.

@NikolaT55 imam/imao sličan einhell, preživio mi 2 tjedna

@vlč.puknuti ne ide narudba bez onoga što ja nemam

@Green23 da, prije je bilo na stranici navedeno da je vlasnik bolestan i da rade isključivo kao web trgovina, sada piše da je sve dostupno uz upit da rade kao web trgovina. Očito da ne rade nikako ali da, čudno da nije sklonit shop sa weba, ali s sdruge strane valjda je to općenito takva praksa, Hajster servis je ima web 2-3 godine nakon zatvaranja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pogledaj video , vjerojatno plačena reklama , jedan i drugi video ima titlove ..pa čitaj između redova ,
a ono kaj nemaš čemo pomažemo, inače ne kupujem tak skupe stvari na aliju ali vjerujem da na ovo nema nikakvih davanja jer je unutar EU

možda netko zna više o eventualnim davanjima ?

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Meni to sve (Hecht, Vevor) izgleda kao rebrandiraju ili iskopirani Tecomec.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,561
Sad već dvije godine kupio sam ovakav (samo što je plavi) kod Alati Milić. Cijena je bila u Kn i to koliko se sjećam cca 960 kn (127 eura), sad vidim cijena nešto viša . Jedin a zamjerka mu je da sam već slomio ovu malu ručkicu za strzanje lanca.:mad:

Fatur O bodova, bio kod njega a ima cca prije dva leta, tražio ponudu i predračun za neki cjepač i da da napraviti ću ti, dao mu mail i mob. ali ni traga ni glasa od njega. Na stanju nije imao ništa, tako je bio onda a tako je i sada.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,922
Samo ne kupujte one sa automatskim posmakom lanca. Nevjerojatno kak brzo "popapa" zube!
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Ne vjerujem da bude netko kupil tu sa automatskim posmakom… 😉 Sa automatskim zatezanjem lanca je oko 600€, a ta sa automatskim posmakom… 😱
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Naručio sam ovoga Vevor...vele dostava za 7-14 dana...vidjet ćemo

Hvala svima
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,356
Samo ne kupujte one sa automatskim posmakom lanca. Nevjerojatno kak brzo "popapa" zube!
Na pravoj oštrilici alata su podjele u stotu, i može oštriti samo nepromjenjive korake. Na lancu u promjenjivi koraci, ko može izračunati koliko je odstupanje ili u kojoj je toleranciji od koraka na novom, polu istrosenon i dobro istrošenom zubu. Na svakoj spojnica ima luft, tu je problem. Ako je ful jedna deseta puta 30 zuba na kraju ti debelo oštri, skida zube. Sumnjam da bi neki laik uspio da skonta sve te cake za automatsku oštrilicu.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,922
Je, ali tip odnese da mu nabruse lanac u servis. On ga metne u stroj i dok naplati lanac je gotov.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
I tak ga odneseš 3x i lanca više nema. A ja ga brusim strojno 20x i još ga nekad za silu popravim sa turpijom. Takvi strojevi koštaju 5000€+ i dobri su samo za onoga kojem zarađuju lovu.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Kad idem da kupim veli mi 87 dolara
E sad ako si spreman riskirati..piše sa je aluminij..nisam detaljno proučio..nije preporuka..samo sugestija
Niš od ovoga, danas pajdo koji mi je naručio tražio novce nazad...a da nisam bio lijen malo pronjuškat mogao sam davno imat stroj, isto po tvojoj...sugestiji :D
sad kolega naručio u dojčland

ead66804-fcd1-4f8c-b4b0-cef734ab37ba.jpg
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
ja sam ga tražio u Hr i nema ga nigdje i nije, navodno, dobavljiv u dogledno vrijeme.
kako si zadovoljan?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
brusi dobro...brusim sebi i polovici sela, druga polovica ima rašpu i ostale "pametne" alate... ;)
glavni problem je kad netko zabrusi s rašpom, pa to izravnat, onda ode pola zuba...inače, ja svoje lance valjda 50 puta brusim, i nakraju ih razdužim jer su se razvukli, a ne da su ostali bez zuba...
rašpe nemam...:unsure:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,361
ja sam ga tražio u Hr i nema ga nigdje i nije, navodno, dobavljiv u dogledno vrijeme.
kako si zadovoljan?
Ima ih Okosi, Fatur, MultiAlati, Multiprofil. Kam god se okreneš tu je hecht. Najjeftiniji ti je Fatur
 
Na vrh