• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jedna prigodna,:icon_super::icon_super:,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=sJ5Vzw_-HOw[/YT],,:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja žalim - ne zbog kose,ionak mi sijeda od četerdesete - ali moć kemije je to ispravila - neg mi križa štekaju, koljena, zadišem se dok trčim, a bome mi i dioptrija porasla. A i dosta toga mi se objesilo.:icon_e_surprised::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Joj johabice ,to su normalne male stvari,bitna je cjelina i ono malo duše koja je sigurno u dobrom stanju,:icon_pray::icon_pray:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
johabice.......jel se još kome šta objesilo.......:icon_weed::icon_eyes:
a ti ajkula....jel ti kupuješ robu kod jo?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništ prestrašnoga @labavi - kad bude kritično,posadit ću plantažu afričke šljive.:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne kupujem,ja sam prošle godine dobio Beličkog kalampera,ne da se hvalim ali sa malo ja ostvario više nego ikada,osječao sam se kada sam ga vadio jesenos kao Isus kada je gladne nahranio .Mislim da je bila malo sušnija godina ,da ne bi kalamper stao u prikolicu,:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja se prijavljujem za generalnog zastupnika za BiH.

Poređenja radi , znaš li ti da najveći narko dileri obilčno nisu narkomani ?
Pazi da i ti ne ostaneš uskraćen :icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bumo vidli - ak cijeloj Bosni ne bu padalo, a njemu bude - znali bumo koliko je vur.:(nerd)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jebt,da te nema trebalo bi te izmisliti........:icon_pray:

znali bi da je pravi zastupnik,sve je rasprodao......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmeeee....ako naši voćari tu sa foruma sada krenu plantažirati afričku šljivu......
ni vrag da se budu krčili jabučnjaci.....:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvi - veli moj muž nek se polako počnem raspitivati za sadnice.Dok to poraste,budu taman lijepo rodile dok ih bude trebalo.....:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a blago vama ženama,vama šljive netrebaju..........a znaš kak baka rekla dedi da ona more još?????:(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Nežalim se još da mi šljiva treba, ima oraha i meda, i nije mnogo daleko ni nekad čuvena Muška voda kod Kladnja. Zbog nje su nekad Švabice,nerotkinje dolazile u Bosnu. Nego daj razaberi dal bi ta šljiva mogla kako u kazan za šljivovice?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A neznam, a kaj ti to računaš da ak se naliješ nebuš po grabama padal, a? :icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh