• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Onda ti ipak zasadi koju afričku - znaš ono - pijem pivo - ..be mi se živo. A kak god okreneš, prije ili kasnije će pasti. :(angel)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Može Pan Radler,ovo bez alkoholno daš Majinoj mami:icon_axe::icon_axe::icon_rofl::icon_rofl:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pan....bezalkoholno.....sve je to isti k.....,nego šta ti zapeo za te kume,Maje,mame.....jesi ti momak ugrožen.....nedi ti u moj kraj,vamo se gadne bitke biju.....nije to za tvoj kardiovaskularni sistem:icon_super:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma naj se ti bojati za moj herc,sada na zadnjem davanju krvi ,krvna slika među boljima a herc radi sa pola gasa kada ona mlada sestra tamo ide sa velikom iglom.Evo jedna za tamo tvoju ekipu,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=jOr2nlxZteM[/YT],:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma šta ti znaš balavac jedan,da ti ja ispričam kako je bilo biti druga tita pionir,ja koj sam rođen kad se žito kosi ,a pet godina prije Gagarinovog leta...:icon_weed::drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nermine onaj post je trebao ispasti šala,nadam se da si ga tako shvatio,ako nisi ispričavam se:(hi):
a ti međimurka ne brini,na mom meniju afričke su nepotrebne:icon_fU:(bar zasad),a kak ja to nisam mlađi,pa kad je gagarin poletio..........ajoooj.......ja izgleda nešta bobrkal datume i događaje......ispričavam se i nerminu i johabici......cccc,joj mene balavca
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma od mene ćeš svašta doživjeti,naravno uvjek u šali i dobronamjerno,nego daj da ne guglam kad je to Gagarin poletio,sramota me,al meni prvo pala 69 a to je bilo spuštanje na mjesec jel tako il sam i to mašio?:icon_pray:
 

Najnoviji postovi

Na vrh