• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mi smo svoju pionirsku zakletvu davno zaboravili,fijuuuuu,kada je to bilo,sve se zamislim kako smo mi onda živjeli bez ovih čuda tehnika što današnji klinci razvaljuju,ali eto vremena se mijenjaju,samo narod postaje sve tuplji za neke stvari,hihihi,labavi01 dali si i ti sa ovom ekipom po prašini,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=FM8nkkOZ_mQ[/YT],:icon_fU::icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma pun ti je internet javnih i tajnih snimaka,a što misliš tek danas ,svugdje se svatko prati,jedva imaš mira ispod u podrumu u debelom hladu,tamo valjda nema špijuna,ajmo jedna za dobro jutro iz pitomog kraja,[YT]https://www.youtube.com/watch?v=x_zWZx-vH-o[/YT],:icon_kidra::icon_kidra:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
joooj što si ti star.....pa ja stvarno pionir(sa nekoliko unučadi):icon_twisted:

Čestitam na unučadima, valjda i ja zapamtim, ja sam malo duže bio bećar, oženio se u 31-oj,mada i danas razmišljam da sam se zajebo,da sam poletio!!

Jeli to kod vas važi ono pravilo ako predje 20g. da je ostario,odnosno ostarila?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih,dok si se ti oženio, mi smo se mogli već tri puta razvesti. Jel talk dečki?
Neznam, kod nas bilo ono - što vrijedi, to prvo ode.......:icon_wink::icon_razz:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ih,dok si se ti oženio, mi smo se mogli već tri puta razvesti. Jel talk dečki?
Neznam, kod nas bilo ono - što vrijedi, to prvo ode.......:icon_wink::icon_razz:

Nepisano pravilo što propustiš u momkovanju pokušavaš nadoknaditi kad se oženiš,te onda nastaju problemi.Ako sam više bekrijo sad sam barem miran i opet našo mladju,mladju, ko volio piletinu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ako napraviš pravi izbor,ništa ne propuštaš, oženio se ti sa dvadeset ili trideset.

Mladu imaš veliš....ej.........:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
nepitaj me zašto se smijem.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma vidim da me nisi skontao.
Nema veze.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=F6ufWVY5-xQ[/YT]


:(nerd)::(nerd)::(nerd):

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nepisano pravilo što propustiš u momkovanju pokušavaš nadoknaditi kad se oženiš,te onda nastaju problemi.Ako sam više bekrijo sad sam barem miran i opet našo mladju,mladju, ko volio piletinu.
Nije me jučer bilo na forumu....johabice a šta da mu odgovorim na ovo,ja se mlad oženio,hmmm...........inače u nekim stvarima ste i jedan i drugi u pravu:icon_thumright:
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Kod nas kažu ko rano ruča i rano se oženi da ne griješi...uvijek imaš vremena za popravni...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Qxt9xMGna3Q[/YT]


Ajmo, korak je dva ljevo dva desno - ili međimurski - dvo -dvo....ima li koji plesač?
A mi međimurci u drugom dijelu pjesme velimo -ijuhuuuhuuuuuu.....:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mome mužu i meni - ali sada je virozan i prehlađen pa ništ od toga. Ali znamo mi tako,ponekad.....:icon_e_wink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Mome mužu i meni - ali sada je virozan i prehlađen pa ništ od toga. Ali znamo mi tako,ponekad.....:icon_e_wink:

Da možda ti nisi njemu u čaj mjesto afričke ubacila nedaj bože kakvog mišomora, pu pu pu?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-a. Umjesto mišomora sam mu ubacila afričku.
da vidiš plesa....i u krilu......:icon_e_wink:


Mišomor sam mu rekla - nema. Tako dugo dok mi ne prepiše sve svoje vlasništvo mišomora u kapučinu ne bu dobil. I neće i neće. Prepisat.
Nekak me pere osjećaj da sam nešt krivo postavila.....
zbunjeni.gif
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
A-a. Umjesto mišomora sam mu ubacila afričku.
da vidiš plesa....i u krilu......:icon_e_wink:


Mišomor sam mu rekla - nema. Tako dugo dok mi ne prepiše sve svoje vlasništvo mišomora u kapučinu ne bu dobil. I neće i neće. Prepisat.
Nekak me pere osjećaj da sam nešt krivo postavila.....
zbunjeni.gif
Meni je to sumnjivo što neće i neće prepisat..
Da možda koja druga već neraspolaže svim tim.
Otidji ti ipak u gruntovnicu i provjeri, nevjeruj nama muškima,kvarljiva smo mi roba???
 

Najnoviji postovi

Na vrh