• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OT: što slušate... dok orete, kopate, pišete po forumu...

P

Picek

Guest
trenutno cepa Zvonko Bogdan - Cele noći ladovina

pitam iz razloga što skupljam tamburašku glazbu pa da znam tko što ima..
a vjerujem da većina ima i radio u štali, traktoru itd. pa što svira kad radi?
 
  • Like
Reactions: H&S

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Uglavnom tambure,a sad kako koja naiđe... nemam radio na Imtu ali imam Ipod,koji ga jako dobro zamjenjuje.. ;) Picek reci što trebaš pa ću ti stavit na rapid...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja imam u dvije štale linije i kravice slušaju večinom strane laganice iz 80ih, pa malo koji cd zvuci prirode, ono ptičice pjevaju, valovi pljušte uz laganu muziku :D
a u traktoru iron maiden, nightwish, 30second to mars, uglavnom nitko se onda ne približava :mrgreen:
kak bi moja baba rekla: OPET SLUŠA KREBELJKIJE :mrgreen: :mrgreen:
 
P

Picek

Guest
bogec kaže:
ja imam u dvije štale linije i kravice slušaju večinom strane laganice iz 80ih, pa malo koji cd zvuci prirode, ono ptičice pjevaju, valovi pljušte uz laganu muziku :D
a u traktoru iron maiden, nightwish, 30second to mars, uglavnom nitko se onda ne približava :mrgreen:
kak bi moja baba rekla: OPET SLUŠA KREBELJKIJE :mrgreen: :mrgreen:
dobro je da kravama ne puštaš Maidene :mrgreen:
tko zna kakvog bi to utjecaja imalo na količinu i kvalitetu mlijeka.. :eek:

-
u samostanima u Bretanji redovnici puštaju glazbu životinjama za koje skrbe pa su tako ustanovili da krave koje slušaju Mozarta daju više mlijeka.
malo Mozarta i Beethovena im pusti pa da vidiš.. :eek:

abrkili kaže:
Uglavnom tambure,a sad kako koja naiđe... nemam radio na Imtu ali imam Ipod,koji ga jako dobro zamjenjuje.. ;) Picek reci što trebaš pa ću ti stavit na rapid...
ma imam ja hrpetinu toga, preko 1500 tamburaških pjesama (nekih 5.5 gb)..
ali tu i tamo ulovim nešto negdje što nemam..
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
uglavnom taburice...kojih imam nešta malo na kompu (5.86gb)...i rock-a (31gb)
zvona kad ćeš mi pjesama donijet? :blackeye

p.s. a trenutno svira : the best of ´70s - Deep Purple - Smoke on the water
 
P

paor

Guest
u traktoru isključivo radio i to Novi ili HRT2, u štali Novi radio, ponekad Županju ili HRT2...na compu isto radio ili nešto sa hard disca...kad mi internet paket to dozvoli (na kraju mjeseca) onda višak potrošim na Screamer radio koji ima nekoliko tisuća stanica gdje onda tražim tematske sadržaje (pop i rok 70. 80. i sl.)

( Obrisan neispravan link. ima još ponešto o mojim muzikalijama)

ovo mi je jedna od najomiljenijih playlista:
 
T

Tonxy

Guest
slusam strano,rock i tambure koje sviraju vecinu vremena na kompu!

sada slusam cascadu-miracle!
pozz
 
Z

zrine892

Guest
domace,rock...tehno....sve sto se stigne....ja ne prigovaram...sto je jest....
 
Å

Željko

Guest
E ljudi moji šta vi slušate... moj rus ne upali dok ne pustim neki narodnjak! :D
 
T

Tonxy

Guest
znaci kamo rus tamo i narodnjaci, :mrgreen: :mrgreen:
mene ne vuku previse ti narodnjaci ali ima lijepe muzike na harmoniku,onako domace!! :) :D u traktoru nemam radio a ni netreba mi!
 
Z

zrine892

Guest
Željko kaže:
E ljudi moji šta vi slušate... moj rus ne upali dok ne pustim neki narodnjak! :D
hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :scratch :scratch
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ljubio sam krčmarice i trošio mnogo sine , da me pusta želja mine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ustaj sine maka zove, ustaj sine zora je , ustao bih majko moja al zašt baš danas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bum sutra đubre izvezo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,072
Željko kaže:
E ljudi moji šta vi slušate... moj rus ne upali dok ne pustim neki narodnjak! :D
moj moze da upali to nije problem ali cim ga upalim radio ODMAH mogu da ugasim

sto znaci slusam rad motora :cry:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
bogec kaže:
ljubio sam krčmarice i trošio mnogo sine , da me pusta želja mine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ustaj sine maka zove, ustaj sine zora je , ustao bih majko moja al zašt baš danas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bum sutra đubre izvezo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hej bogec ideš možda u Kuštane na muziku?

Ja inače sve mogu slušat...tehno, rock, strano... :)
A u traktoru, dok orem, većinom slušam Križevce. ;)
 
B

branko

Guest
sad slusam sve vrste pjesama bez obzira od kud dolaze, a nekako najvise preferiram zecica, rednex i podravsku muziku tj. gdje su jegede i cimbule (zlatne strune, veseli podravci, blaz lenger, zeljko sesevecan, franjo baric, podravski muzikasi itd.) i muziku koja je slicna podravskoj (vesele moslavce, kavalire) a nekad onak za smirenje si pustim muziku s anda ili srpsku limenu glazbu (fejat sejdic, damir sejdic) . prije sam kao klinac uzival u hevy metalu (ac/dc, iron maiden ali ponajvise u blue oyster cult, deep purple, steppenwolf, def lepard , black sabbath).
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
DF&Torpedo kaže:
bogec kaže:
ljubio sam krčmarice i trošio mnogo sine , da me pusta želja mine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ustaj sine maka zove, ustaj sine zora je , ustao bih majko moja al zašt baš danas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bum sutra đubre izvezo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hej bogec ideš možda u Kuštane na muziku?

Ja inače sve mogu slušat...tehno, rock, strano... :)
A u traktoru, dok orem, većinom slušam Križevce. ;)

nisam tamo bio na svirci, slabo imam vremena , samo ponekad negdje u blizini idem na zabavu, inače sam uvjek u novoj rači na veliku gospu u šatoru kad cepaju cjelu noč, uvjek je vesna pezzo i tak ti.
ja slušam isto nekad križevce, želje i pozdrave i oglase za pikače.
ma ja slušam sve ovisno kak mi dođe, al u štali je uvjek lagana muzika dan i noč, kvalitatni zvučnici da ne krešti. :D
 

Ä‘uka

Član
Tu od
2 Sij 2008
Poruka
94
bogec kaže:
al u štali je uvjek lagana muzika dan i noč, kvalitatni zvučnici da ne krešti.

i moje krave slušaju muziku i to lokalne radio postaje Garešnica, Čazma, Križevci kao i ja u traktoru
 
K

KRESO

Guest
slušam sve osim narodnjaka i domačeg pop-rocka :x ...a volim elektronsku glazbu ,rock, blues... i tamburice naravno a najviše od tamburica slušam slavonske lole i bogdana itd a na radiju slušam otvoreni radio,101, i ponekada lokalnu radio postaju alfa
 

Najnoviji postovi

Na vrh