• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovih smo dana

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
čuo sam kod mene u županiji kak vlada raspravlja o subvencijama navodnjavanja u 50 %
ak je istina ,..:partyman:

pa i vrijeme je da počnu subvencije i poticaji za korisne stvari a ne kao do sada.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ovih smo dana... ne ovih dana vec danas dovezli 50 metara drva u dvije runde sa 25km udaljenosti. Nocas ce svi akteri spavati ko janjad!
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
ma boze sacuvaj evo nesto javljaju u nedilju al bojim se da od toga ništa ,,,zato se i sutra nastavlja navodnjavanje i to prije izlaska sunca :rolleyess:

Nema kiše, krumpir samo što nije iznicao, noćas i ujutro ga zaljevam(kada vjetar utihne) a i ostale kulture se zaljevaju tuta forca.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Nema kiše, krumpir samo što nije iznicao, noćas i ujutro ga zaljevam(kada vjetar utihne) a i ostale kulture se zaljevaju tuta forca.
i mene čeka ujutro ranije opet sreća nema vitra,,,bar je majka priroda nesto dobro dala,,,ja navijam za ovu kišu u nedilju al bojim se da će biti ovako u nedilju :madmana: hahahahah
 
I

ihorzic

Guest
Dobio sam na poklon rakiju od breskve - pa ako ste voljni dok još ima ,..
 

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
evo ja danas skinija mriže sa mandarini, otoplilo je nema više straja od bure, a mladi list je krenija pa bi da sam ih ostavija pokrivene posli prilikom skidanja mriže oštetija
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ovih dana smo u k.... ,,,,sije se sadi al kolko vidim vragu za korist nema kiše niti će je biti na otovrenome se nece moci navodnjavati preko dana radi temperatura visokih znaci noć :cry: al sto se moze,,,,sve bog i majka priroda vraćaju.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
To je u selu medari 69 s južne strane ceste ne živim tamo ali sam cijeli dan .
Slobodno navrati.
Pozdrav!
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
ovih dana...se patim sa euro kukom i atestom a posto je danas praznik rada nista necu radit nego idem na voznju biciklom... u potragu za nekretninom :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh