• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Patrik

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Znam, ali pošto idem prije sjetve s njom(zubaticom) zvala bi se sjetvospremač.Ali nema veze, kupit ćemo jednog dana,uskoro,jednog dana,lijepog dana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo još jednog.Na početku ono kada malo stanem i dignem plug, to nije zbog nedostatka snage ,nego to su naša istarska kamenja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[youtube:tomzvbzh]Cn2Sz1zdeYQ[/youtube:tomzvbzh]
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo malo slika i moje pšenice. Posadili smo je nakon skoro 10 godina.
Nije špricana ni protiv korova ni protiv bolesti. Jako sam zadovoljan.
Ovo je danas košeno.Nekoliko njiva sam pokosio,krepan sam.

DSC01484.jpg


DSC01485.jpg


DSC01486.jpg


DSC01487.jpg
 
V

Vujo

Guest
bravo majstore biće za par vreča brašna he he biće domačeg kruha i kolača !!!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
E fala lijepo,inače pšenica je više za domaće nesilice.
Sve se više trudim manje upotrebljavati otrove,sada ih koristim samo u vinogradu.
Inače, sve više koristim pripravak od koprive i drugih trava.
Pravo da kažem,malo eko imanje.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
to je to...samo naprijed,,,onda mora da ti imaš i eko jaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: šala mala..svaka čast
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Nije šala, nego stvarno imam eko jaja.
Znači one su po od jutra do večeri na njivi,jedu kukuruz kojeg sam ja uzgojio,moju pšenicu,malo radiča,kruh....
A sada još treba dobiti certifikat,to je malo teže,ali ću nekako iskombinirati.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
znam da si negdej napisao da imaš eko jaja...samo ja sam mislio kroz šalu,,,na "ona"jaja :mrgreen: :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Hahahaha,ona "jaja". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nisam gledao nakon smajlića šta piše.
 
G

GROF

Guest
...BRAVO MAJSTORE!!!


eko, je eko., pa makar to bila i jaja... SRETNO!
 
G

GROF

Guest
Patrik kaže:
Za ovo "deda" misliš li na mog fergusona ili djeda koji je stvarno živio u Lici.Šta ga poznaješ?


...MA MISLIL SAM STVARNO NA TVOGA DEDA., DEDA KI JE STVARNO LEGENDA., KAD TI JE DAROVAL TRAKTOR., JER TRAKTOR NEDOBIVADU SVAKI UNUCI., VEĆ I NEGO ODABRANI I IZABRANI.../NEGDI SAM PROČITAL DA SI DOBIL TRAKTOR ZA RODJENDAN., I TO OD DEDA.../., ČESTITAM I SRETNO.-

...A DRAGO MI JE ZA ČITAT DA JE DEDA ŽIVIL U LIKI., SAMO MOLIM TE DA NAPIŠEŠ KADI JE ŽIVIL???., A KI ZNA., MOŽDA DEDA I POZNAM?!


BOG!...LIP TI POZDRAV I SRETNO...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ne,ne stric mi je poklonio traktor,ne djed.
Djedi i baka su se preselili iz Like prije jedno 20 godina,ali imaju tamo još kuću.
Sada neznam točno kamo je to,pitat ću mamu pa ti kažem,možda bili susjedi. :D :D
 
G

GROF

Guest
...OPROSTI., JA SAM MISLIL DA JE DED DAROVAL TRAKTOR., ALI NEMA VEZE., ONDA JE I STRIC LEGENDA., JER TRAKTOR NE DARUJE SVAKI.-...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ma ok.
Da nije bilo mene ko zna gdje bi taj traktor završio.Moj stric je uvjek volio malo popiti,pa bi po svemu i svačemu išao taj traktor.Joj meni,kad se samo sjetim....
Sreća da su bili zakolnice (tragovi od traktora na putu) pa bi ga traktor sam dopeljao doma.To je čudo jedno,ko da ima oči taj traktor.Kako kažu "Bog čuva djecu,pijance i budale".
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Evo slika ovogodišnjeg ječma. Sijan je kasnije pa se zove jari, valjda.
Uglavnom, ništa špricanje, gnojenje kozjim i kokošjim gnojem i to je to.
Za kokice će biti dosta.

DSC01586.jpg


DSC01587.jpg


DSC01588.jpg
 
B

Bobo

Guest
Koja je to marka tanjuraca?

Planiram svoje 24 prepravljati u 24V pa mi se ova rama cini zanimljiva za takve poduhvate. Planirao sam otici u OLT i pitati koliko samo rama kosta, a da ja prebacim svoje baterije tamo, no to bi za probu bio "preskup sport"...

Vidim da su "krute" za razliku od OLT i LEMIND koje kopiraju neravnine po njivi.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
točno takvu tanjuraču imam i ja samo što moja ima nazubljene i prve i zadnje tanjere.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Neznam stvarno koja je marka, sješam se da sam gledao pločicu, ali stvarno se više ne sjećam.
Radi dobro, ali kod usitnjene zemlje, u sredini mi ostaje brežuljak,.
I to se može riješiti, ali dobro je za sada.
 
B

Bobo

Guest
Da se rjesis brezuljka poravnaj malo zadnje tanjure, previse su zakoseni, ili vozi sporije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh