• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pečenje rakije

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,543
Moji roditelji ai ja sanjima dok sam bil mlajši smo govorili idemo pospremit žito u lajt{e}.
A još i dan danas su dva na tavanu ali godinama prazni. Tu se čuvala pšenica i moral je jedan biti pun do iduče žetve radi nedaj bože kakove havarije sa žitom
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Hrastova bacva, odnosno lajt, nema bolje. Imam planjke za jedan od 1000 litara, kaj je jos pokojni deda dal na pilanu ispilit. 10 centi debeli, stari cca 50 godina. Od jedne je stranice susjed 3 kriza napravil, veli da je nevjerojatno tvrdo. Vjerovat cu mu na rijec, ja sad plohu stola za racunalo moram, premala mi je ova koju imam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh