• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pečenje rakije

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,756
Već sam se raspravljao o tome

Šljiva 17-18 gradi
Jabuka 20 gradi
Komovica/loza 20-21 gradi
Ostale voćne rakije 16-17-18 gradi
 
  • Like
Reactions: H&S

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Već sam se raspravljao o tome
Šljiva 17-18 gradi
Jabuka 20 gradi
Komovica/loza 20-21 gradi
Ostale voćne rakije 16-17-18 gradi
Najbolja alkoholna pića su od 16 gradi. Ko može da uživa pijući ovu komovicu ili kod mene krušku od 22 grada. A sve što si ti opisao treba da se spusti. Pa u prodaji su meka alkoholna pića najčešće od 36- 38 stepeni. Ovo što si postavio to treba malo i jače da se ispeče a nakon izvesnog vremena se spušta ( razblažuje) po želji. Ovo je poželjno ko želi čistiji alkohol.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,756
To sad ovisi i o ukusima.. Meni osobno rakija na 16 gradi ne valja... 17-18 gradi mi je ok.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,597
Život je prekratak da bi pomalo pijuckali te razblažene tekućine i čekali da počnu djelovati. Nema se vremena za to. Zato čim veća koncentracija i idemo delat. :ppozdrav:
 

Najnoviji postovi

Na vrh