• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Peradarstvo

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Ne nego ja radim sa tim jatom radi se o rossu-308 pa da malo stavim slike da i ostali vide

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Hvala na slikama .vi bas radite s njim?Kakva je proizvodnja?Koliko grla?

Poslano sa mog ONE TOUCH 4015X koristeći Tapatalk
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Da vec sestu godinu..6200 ross-308 i 6200 cobb-500 a rezultati su mi vrhunski sa rossom sam postigao nesivost 93% a cobbom 87,5% a norma je 85% proizvodnje oplodenost jaja 92,5% a norma valivosti je takoder 85%

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Vidim da su na slikama dva matična jata po starosti. Dali to radite samostalno, ili za neku veću firmu, a dali se kod vas mogu kupiti jaja..Botinac?? jeli to u BJ županiji?
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Tocno tako slike su u starosti od 24 tjedna i 36 tjedan je botinac je u bbz zupaniji tocnije 15 km od bj ne jaja nisu za prodaju mogu se kupit koke i pjetlovi ali u rujnu

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Radim za firmu nije samostalno

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
gegicu dal to u rujnu se prodaju koke i pijetlovi oni polumrtvi kao na farmama nesilica ili drugacije nesto?
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Roba je cak i do sest kg pa procjeni

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
ma daj 6kg pa to su tenkovi hehehe
dal se te koke jos mogu drzati za nosenje jaja?
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Naravno zato sam i stavio slike znaci radi se o maticnom jatu cobb-500 i ross-308 u rujnu je prodaja posto firmi noje isplativo vise pod tim mislim hrana,najam,place itd nesivost koka u 60 tjednu je 60% ovo pisem zbog toga jer su neki pitali za jaja navedenih hibrida pa evo nacina da na legalan nacin pomognem ljudima

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
kužim to je onda dobra kupovina
kako če se kretati cijena dal se več zna ili se cijena formira prije same prodaje?
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Cjena je koka 30kn/komad pjetlovi 40kn/komad tko hoce kupi i kroz jaja odnosno pilice vrati si te novce ako me razumijes to su roditelji brojlerima

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
dal se mitare one u rujnu kad ih se prodaje jer ako pauziraju sa nošenjem onda do proljeca nema povrata investicije
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Hvala ali ja nebih u takovu kupovinu, upitan je životni vijek tog izsluženog jata, ako ih pustim na slobodni uzgoj i na prirodnu hranu. Za jednog pijetla kupim 10 jednodnevnih pilića Cobb ili Ros.
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Svako ima svoju racunicu

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Mogu ali rezultati ti nemogu bit kao u ovom nacinu drzanja

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

Lazar

Član
Tu od
24 Ožu 2016
Poruka
61
Prosle godine jedna se raskvocala 31 juna...nasadjena je 1 jula a izlegla se 21/22 jula...rezultati su bili odlicni...od 13 jaja izleglo se dvanaest....jedno je bilo neoplodjeno.....a ova sto pocesto lezi na gnezdu zadnji put je izlegla pilice 9 septembra 2014....imam i jednu sivu kokosku sa cubom koja stalno zvuci kao kvocka...agresivna je kad legne da nosi jaje...i kljuje me i kostresi se i kvoce ali kad snese jaje ustane i kao da nista nije bilo...obicna kokoska ali cuje se da kvoca...kva kva kva kva ...uvek tako i nikad ne prestaje...
 

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Pozdrav imam pitanje .Ima li na forumu veterinara koji bi mi mogli pomoći ili iskusnih proizvođaća jaja molim da mi se jave u pp.

Poslano sa mog ONE TOUCH 4015X koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh