• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Petljači za welger

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dakle zanima me gdje nabaviti petljače za welger ap45? Naravno originalne ili zamjenske ali samo provjerene kvalitete..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja znam da je ujak u križevcima kupil i prek 100€ kom. al za claas-ovu...
 
F

Frank

Guest
Petljači,

Neznam jel si pitao , Jakopic, pa Elta - orehovica, Zica-Zalac Bjelovar, pitaj di ti je jeftinije i tko ima! Upises imene u google i naći ćeš brojeve !
 
Z

zetor 4718

Guest
Dakle zanima me gdje nabaviti petljače za welger ap45? Naravno originalne ili zamjenske ali samo provjerene kvalitete..

petljači naravno orginalni i naj jeftiniji za welger ap 45 možeš nabaviti u psc ferenčak
 
A

ajeto

Guest
Imaš još Lateran agro u Vinkovcima. Pitaj kod njih. Oni su generalni uvoznik i zastupnik za welger.
 
Z

zetor 4718

Guest
petljači

ja sam kod ferenčaka u kž kupil petljače za welger i naj jeftiniji su
 
Na vrh