• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pijani vozač u prometu

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ukratko ću opisati što mi se danas, 24.08.2012. oko 16 sati u Zagrebu, dogodilo. Skrećem u ulicu Klin (kraj Žitvaja) i vozim prema jugu. Iza mene se stvori crni VW Polo Classic, ZG-970-xx i u retrovizoru primijetim da opasno krivuda po cesti. Na semaforu kod Avenije Dubrava vidim u retrovizoru da vozač jedva gleda. Skrećemo lijevo prema Sesvetama, na semaforu ima zakašnjeli start, a koči s zakašnjenjem od dvije sekunde. Ostavljam si sigurnosni razmak ispred da mogu ubrzati ako ne zakoči na vrijeme. Razmišljam kako postupiti, ovaj će nekog ubiti. Zastajemo u koloni na semaforu kod raskrižja s novom Branimirovom, on iza mene, ja u strahu. Krenem i prijeđem 50 m, on tek tad kreće, Ja prolazim na sam kraj zelenog (da ne napišem žuto LOL), on ide kroz debelo crveno. Tad odlučujem zvati 192. Dok čekam da se javi netko , lik me prestiže i na semaforu prije Molydona, gdje čeka kolona zaustavljenih vozila, brutalo koči i lakše udara u crvenu Mazdu ispred sebe. Na telefonu mi se javi žena i ja izvještavam o nesreći koju je izazvao pijani vozač i stajem pored Mazde, završavam razgovor i izlazim van. Kažem liku da je pijan, da ja prošao kroz crveno i da stane sa strane. On nešto promumlja u stilu "daj se makni" i krene obilaziti moj auto. Otvaram mu vrata u vožnji, gasim auto i izvadim ključ. Njegov auto stoji nasred ceste poprijeko jer se valjda htio polukružno okrenuti i vratiti prema Dubravi. Lik kaže da će stati ispred na nogostup, ja BUDALA, vraćam mu ključ, on upali, krene polako naprijed i, pogađare, da gas i ode prema Sesvetama. Cura iz Mazde rastresena, srećom štete praktički nema, možda koja sitna ogrebotina. Maknemo se na nogostup, ona zapiše tablice auta, moj broj telefona, ja joj kažem da sačeka policiju i odlazim. Pomalo uzrujan.
Sad mislim kako sam si navalio brige na vrat, a nije da ih nemam dovoljno. S druge strane, ovaj bi mogao pregaziti nekoga i trebalo je nešto učiniti. Najviše mi je žao što sam mu vratio ključ. Opet, nisam ja policajac i tko zna što bi moglo biti. Nadam se da ga je policija pronašla na vrijeme.
Ovaj tekst ću staviti na tri foruma na kojima sam aktivan, da vidim što ljudi misle, i da negdje ostane pisani trag u slučaju da "pojede vuk magare". Kakva su vaša iskustva, kako bi vi postupili i što mogu očekivati?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
hahaha jaoo...kakvih sve budala ima...
vidim smiren si ti,mi imamo policijski pendrek u autu :weedman:
da je moj stari na tvom mjestu,on bi ga sigurno ofnul :finga::finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
hahaha jaoo...kakvih sve budala ima...
vidim smiren si ti,mi imamo policijski pendrek u autu :weedman:
da je moj stari na tvom mjestu,on bi ga sigurno ofnul :finga::finga:

a da ti baja turne dugi 9 pod nos,kaj bi ti onda ,usro bi se ko grlica...
mladiću,vidi se da ne razmišljaš,moraš procijeniti u trenutku sa kakvom osobom imaš posla,jel agresivan,drogiran,pijan, jer svaka bena ima vatreno oružje...ubije te ko zeca....bez trunke savjesti...

Koko,ti si svoje učinio što si mogao,ipak je tu zakon koji kroji pravdu...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ukratko ću opisati što mi se danas, 24.08.2012. oko 16 sati u Zagrebu, dogodilo. što bi moglo biti...


...što bi moglo biti? Prije desetak godina je pijani majstor na semaforu kod Lesnine u ZGu ubio dvoje ljudi (osijecana, oca i sina) koji su stajali na semaforu a on odozada za dzipom Wranglerom bez usporavanja se zabio u njih. Dosao im je do prednjih sjedala svojim terencom, rasturio pol auta, njima vratovi prsli u trenu, odbacio ih na drugu stranu krizanja i na to nailazimo ja i brat iz suprotnog smjera. On pijan ko zemlja oteturo se do onih reklamnih panoa sa strane i bljuje. trebalo ga je u tom momentu objesit za muda! Ljudi koji su sve vidjeli svojim ocima su se zgrazali i svi se razbjezali. Neki su ga htjeli tuć... bolje takve stvari ne vidjeti a iskreno se nadam da je dobio bar 20 godina robije.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
...što bi moglo biti? Prije desetak godina je pijani majstor na semaforu kod Lesnine u ZGu ubio dvoje ljudi (osijecana, oca i sina) koji su stajali na semaforu a on odozada za dzipom Wranglerom bez usporavanja se zabio u njih. Dosao im je do prednjih sjedala svojim terencom, rasturio pol auta, njima vratovi prsli u trenu, odbacio ih na drugu stranu krizanja i na to nailazimo ja i brat iz suprotnog smjera. On pijan ko zemlja oteturo se do onih reklamnih panoa sa strane i bljuje. trebalo ga je u tom momentu objesit za muda! Ljudi koji su sve vidjeli svojim ocima su se zgrazali i svi se razbjezali. Neki su ga htjeli tuć... bolje takve stvari ne vidjeti a iskreno se nadam da je dobio bar 20 godina robije.

20 nije sigurno dobio...
stari moj ovaj nizozemac il norvežanin kj več...onaj di je napravil masakar,dobil je 21 godinu ....PREMALO :x
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
hahaha jaoo...kakvih sve budala ima...
vidim smiren si ti,mi imamo policijski pendrek u autu :weedman:
da je moj stari na tvom mjestu,on bi ga sigurno ofnul :finga::finga:
Batina ima dva kraja, pogledati do kraja ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FwKq9vY6wp8[/YT]
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
vidim smiren si ti,mi imamo policijski pendrek u autu :weedman:
da je moj stari na tvom mjestu,on bi ga sigurno ofnul :finga::finga:
Bravo hladno oružje u autu, lijepa kazna za posjedovanje bi to bila...
I tvoj stari bi imao problema da ga frkne
a da ti baja turne dugi 9 pod nos,kaj bi ti onda ,usro bi se ko grlica...
mladiću,vidi se da ne razmišljaš,moraš procijeniti u trenutku sa kakvom osobom imaš posla,jel agresivan,drogiran,pijan, jer svaka bena ima vatreno oružje...ubije te ko zeca....bez trunke savjesti...

Koko,ti si svoje učinio što si mogao,ipak je tu zakon koji kroji pravdu...
Usrao bi se on da ga je samo primio u ruke
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
I sam sam neki dan imao bliske susrete neke vrste. Parkiram i uredno platim 5 kn/h odem u banku izđem i zablokiran sam od šervolet đipa pizdim sviram ništa dobrih 5-7 min na +40. Popizdim nazovem policiju tražim pauka bilo šta jer bum nekog upokojio kaže dežurni ok, šaljem. Pojavljuje se dama uz isprike "izvinte samo sam malo skoknila na minutu u banku", ja velim STOJ neideš ti nikud ja zvao policiju a ona meni "Tihomire, u šta si se ti to pretvorio? Ja malo bolje pogledam ispod one mrene što mi je pala na oči kad ono moja školska iz OŠ ja neznam šta bi reko nego" A u šta si se ti pretvorila kozo bahata žao ti je 5 kn platit pa onako ispred ulaza u banku, piz.ti mat.... nisam te vidio zadnjih 25 godina nemoram ni sliedećih 25" sjede gospoja u kola i adio.Da je muški bio već sam gledo gdje mi je ručka od dizalice da mu se krvi napijem kad sam se ohladio znate da sam se zabrino kako nemam više tolerancije ni milimetra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
A ovak se to radi u metropoli kad popuste živci :partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LYqWaZ608FU[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
A ovak se to radi u metropoli kad popuste živci :partyman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LYqWaZ608FU[/YT]

sta nije ovaj u opelu onaj vlado iz bibinog svijeta? LoL :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Batina ima dva kraja, pogledati do kraja ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FwKq9vY6wp8[/YT]

Nekužim ovaj video...zbog čega je ovaj balavac navalio na starog s ovom štangom???

Alaj se usro kad je vidio pištolj :rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma izgleda da mu je svirao kad ga je balavac preteko ili štogod pokazao ,al vrijedi strah i kuraža spadne na dno:finga::finga::finga:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ukratko ću opisati što mi se danas, 24.08.2012. oko 16 sati u Zagrebu, dogodilo. Skrećem u ulicu Klin (kraj Žitvaja) i vozim prema jugu. Iza mene se stvori crni VW Polo Classic, ZG-970-xx i u retrovizoru primijetim da opasno krivuda po cesti. Na semaforu kod Avenije Dubrava vidim u retrovizoru da vozač jedva gleda. Skrećemo lijevo prema Sesvetama, na semaforu ima zakašnjeli start, a koči s zakašnjenjem od dvije sekunde. Ostavljam si sigurnosni razmak ispred da mogu ubrzati ako ne zakoči na vrijeme. Razmišljam kako postupiti, ovaj će nekog ubiti. Zastajemo u koloni na semaforu kod raskrižja s novom Branimirovom, on iza mene, ja u strahu. Krenem i prijeđem 50 m, on tek tad kreće, Ja prolazim na sam kraj zelenog (da ne napišem žuto LOL), on ide kroz debelo crveno. Tad odlučujem zvati 192. Dok čekam da se javi netko , lik me prestiže i na semaforu prije Molydona, gdje čeka kolona zaustavljenih vozila, brutalo koči i lakše udara u crvenu Mazdu ispred sebe. Na telefonu mi se javi žena i ja izvještavam o nesreći koju je izazvao pijani vozač i stajem pored Mazde, završavam razgovor i izlazim van. Kažem liku da je pijan, da ja prošao kroz crveno i da stane sa strane. On nešto promumlja u stilu "daj se makni" i krene obilaziti moj auto. Otvaram mu vrata u vožnji, gasim auto i izvadim ključ. Njegov auto stoji nasred ceste poprijeko jer se valjda htio polukružno okrenuti i vratiti prema Dubravi. Lik kaže da će stati ispred na nogostup, ja BUDALA, vraćam mu ključ, on upali, krene polako naprijed i, pogađare, da gas i ode prema Sesvetama. Cura iz Mazde rastresena, srećom štete praktički nema, možda koja sitna ogrebotina. Maknemo se na nogostup, ona zapiše tablice auta, moj broj telefona, ja joj kažem da sačeka policiju i odlazim. Pomalo uzrujan.
Sad mislim kako sam si navalio brige na vrat, a nije da ih nemam dovoljno. S druge strane, ovaj bi mogao pregaziti nekoga i trebalo je nešto učiniti. Najviše mi je žao što sam mu vratio ključ. Opet, nisam ja policajac i tko zna što bi moglo biti. Nadam se da ga je policija pronašla na vrijeme.
Ovaj tekst ću staviti na tri foruma na kojima sam aktivan, da vidim što ljudi misle, i da negdje ostane pisani trag u slučaju da "pojede vuk magare". Kakva su vaša iskustva, kako bi vi postupili i što mogu očekivati?

Imam slična iskustva, nadam se samo da lik poslije nije nikog zgazil.
Što se tiće gospođe, za nju je to olakotna okolnost što je pozvana policija i što je on zbrisal i to što ima svjedoka.
Makar se na autu ništa ne pozna sigurno se može nešto naća i može dobit poštenu odštetu, sigurno su popucali nosači na podbraniku, lak itd.
U ovakvom slučaju odštetu dobiva u roku 14 dana, dok da je lik stao, pa ovo pa ono - 3 mjeseca nebi vidla para...

Imam i jednu dogodovštinu iz kafića. Jedno jutro sjedimo frend i ja na kavi u jednom kafiću na terasi, motori parkirani na parkingu malo ispred kafića. Moj i frednov motor zauzeli 1 parkirno mjesto, parkirno mjesto do slobodno i u jednom trenutku se parkira gospođa, odlazi u obližnji konzum, kupuje vraća se, sjeda u auto i i odlazi. Kak se isparkiravala zakvači frendov motor i sruši ga, lagano stane, pogleda što je napravila sam unutra iz auta i ode lagano kao da se ništa nije desilo.
Ja skočio na noge ko i pola terase i gledaju ljudi, a frend sjedi mrtav hladan sjedi i pije kavu. Pitam ga ja kaj si ti puko il kaj, pa srušila ti je motor što ne trčiš za njom?
Veli on mrtav hladan, kaj si ti lud pa da sad ja trčim za njom, vidio si je ti, ja, konobar, pola terase, i sad da ja trčim za njom i da se s njom raspravljam da li je koja ogrebotina od prije ili ju je sada ona napravila, da li sam se smio tu parkirat itd. Boli me briga, da je došla i pitala čiji je motor ili što, ajde, al ovako pobjegla je i to mi je još bolje.
Ja sjedim, gledam i ne vjerujem. On fino uzima mobitel i zove 92.
Za 10 min doalzi patrola, rade očevid, slikaju prevrnut motor, pitaju jel tko još vidil - javi se pola terase, zapisuju podatke 2-3 osobe i odlaze.
To je bilo u subotu, u ponedjeljak frend fino na policiju po zapisnik pa na osiguranje, procjena - paf skoro 10 000kn odštete za 3-4 pikice i ogrebotine koje nije niti popravljal, i što je najjače dobil je pare u roku 14 dana...
Baba ga poslije 17 puta zvala i hebala mu sve po spisku, dobila je neku bolesnu kaznu i bila bez vozačke dosta vremena, a on se smije i boli ga...

Tako da ako vas netko napuca il napravi nešto i pobjegne, to nije kraj svijeta za vas. Odmah pokupite podatke svjedoka i pozovite policiju. Puno je kraći postupak i lakša naplata.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Imam slična iskustva, nadam se samo da lik poslije nije nikog zgazil.
Što se tiće gospođe, za nju je to olakotna okolnost što je pozvana policija i što je on zbrisal i to što ima svjedoka.
Makar se na autu ništa ne pozna sigurno se može nešto naća i može dobit poštenu odštetu, sigurno su popucali nosači na podbraniku, lak itd.
U ovakvom slučaju odštetu dobiva u roku 14 dana, dok da je lik stao, pa ovo pa ono - 3 mjeseca nebi vidla para...

Imam i jednu dogodovštinu iz kafića. Jedno jutro sjedimo frend i ja na kavi u jednom kafiću na terasi, motori parkirani na parkingu malo ispred kafića. Moj i frednov motor zauzeli 1 parkirno mjesto, parkirno mjesto do slobodno i u jednom trenutku se parkira gospođa, odlazi u obližnji konzum, kupuje vraća se, sjeda u auto i i odlazi. Kak se isparkiravala zakvači frendov motor i sruši ga, lagano stane, pogleda što je napravila sam unutra iz auta i ode lagano kao da se ništa nije desilo.
Ja skočio na noge ko i pola terase i gledaju ljudi, a frend sjedi mrtav hladan sjedi i pije kavu. Pitam ga ja kaj si ti puko il kaj, pa srušila ti je motor što ne trčiš za njom?
Veli on mrtav hladan, kaj si ti lud pa da sad ja trčim za njom, vidio si je ti, ja, konobar, pola terase, i sad da ja trčim za njom i da se s njom raspravljam da li je koja ogrebotina od prije ili ju je sada ona napravila, da li sam se smio tu parkirat itd. Boli me briga, da je došla i pitala čiji je motor ili što, ajde, al ovako pobjegla je i to mi je još bolje.
Ja sjedim, gledam i ne vjerujem. On fino uzima mobitel i zove 92.
Za 10 min doalzi patrola, rade očevid, slikaju prevrnut motor, pitaju jel tko još vidil - javi se pola terase, zapisuju podatke 2-3 osobe i odlaze.
To je bilo u subotu, u ponedjeljak frend fino na policiju po zapisnik pa na osiguranje, procjena - paf skoro 10 000kn odštete za 3-4 pikice i ogrebotine koje nije niti popravljal, i što je najjače dobil je pare u roku 14 dana...
Baba ga poslije 17 puta zvala i hebala mu sve po spisku, dobila je neku bolesnu kaznu i bila bez vozačke dosta vremena, a on se smije i boli ga...

Tako da ako vas netko napuca il napravi nešto i pobjegne, to nije kraj svijeta za vas. Odmah pokupite podatke svjedoka i pozovite policiju. Puno je kraći postupak i lakša naplata.


uhh...e to moram strome rec xD
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Moja nesreća :(

sta nije ovaj u opelu onaj vlado iz bibinog svijeta? LoL :lol:

Boome je :lol::lol: al Koko dobro si napravio da mu nisi vratio ključ automobila izašal bi i prijetil daj ključ i još bi dobil 3-4 nedaj bože više ubarca u oko il je lud,drogiran,pijan il mamuran il ga je neko iz***o do zivaca il izgubil na kladionici i to tak da dobro si napravil,kad sam ja sa grabilicu dok sam išal grabit dotle nismo imali sakupljača svezdu DF-a ja sam okrznul 2-3mm ogrebotinu a bio tamo neki rođendan moje kolegice iz skole normalno deca u kući a starci vani tamo bila jedna koja me vidila da čekam kad sam počeo svirat ovi svi se počeli derat alo kaj sviras koju p**** *******u ja nisam htio reč niš žena lijepo savjesna moram proć makne ona auto u dvorište a lik bosanac ima neku hondu i ja opet sviram i velim `` biste li mogli maknut auto u dvorište `` ja tamo stajo na nekoj njivi a mogo proć al sam se bojil tamo oni bacuju u jarak čaval i tak pa se bojim da ne bi zubiš gumu ja reko idem probat ić i nekak sam prošo al sve jedno kak malo trzaj hidraulike poremeti sve i ogredo sam ga sa minimalno crticom ja zgrabio sve lijepo a tad ja malo bio gle TV sa tatom čujem ja neko zvoni a tad to je taj lik i kaj je naj žešće došla je i žena koja nije bila na rođkasu i došla je lagat 100 eura za malu ogrebotinu pa reko j*** ti **s ****r i ode u sobu tada bilo prepirki i svega al nekako riješili problem moj tata je reko da on može popravit to za đabe a on reko ne ja oću profića i tako spušili 100 eura a 30 je bilo mojih kojih sam mukom zaradil na traktoru preko ljeta i sve otišlo u nepovrat i sad je kupil neki novi auto opel manta sve iz njega skinil je i motor sve samo kostur ostal i to prodaje za staro željezo a dobili 100 eura pa zamislite ja se treso od straha kad mi je došal doma u moj dom i govoril gluposti koje se nisu desile čovjek je sramota u selu fakat sramota :cry::(
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh