• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pinterest

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
To su ti najnovije lateksne, pošpricaš u spreju i kasnije se ni ne vide. Ti bi to kao majstor trebao znati, pa polak bauštelaca to već odavno koristi...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Sigurno ima vodu u zadnjim kotacima. O tome bi se dalo raspravljat. Sol ili antifriz, stakloper ili alkohol...
 

Nikop

Član
Tu od
29 Ruj 2023
Poruka
12
Pozdrav. Imam pitanje, što Vi radite s starim lancima za pilu, koji se više nemogu naoštriti, imam ih 10 u garaži, popucali svi zubi od pilanja, što s njima?
Pozdrav, otkupljujem lance od pile 1€/kom. Radim od njih metalne skulpture.
Pa eto ako ne znate što ćete s njima...
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Ajd stavi neku sliku da vidimo šta radiš, pošaljem ti ja par komada.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Ima ljudi koji neznaju koliko imaju para te traže nešto što nema niko , ne pitaju za cenu.
 

Nikop

Član
Tu od
29 Ruj 2023
Poruka
12
Ponestalo mi lanaca, a neda mi se trazit po sirovini pa isao malo guglat i eto me😁
 

Nikop

Član
Tu od
29 Ruj 2023
Poruka
12
ti si čovjek za nas... 🤭 bum ti poslikal, imam starih lanaca od kontre... daš 2 eura za jednog (duplo su veći od običnih)?
Haha pa moze😀, daj koju sliku
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
16960637352196198263789946852593.jpg ja obećao pa stavio...vidim da se netko igrao moderatora, pa ako ovo nisu lanci, neka obriše...🤪
 

Najnoviji postovi

Na vrh