• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje u vezi Bosch pumpe

  • Temu pokrenuo SachsDiesel
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Evo ti pa malo treniraj :drink:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k[/YT]
 

t1970

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
31
Pozdrav...
Zanima me da li je normalno da rotaciona pumpa od Univerzala 445 ima na osovini sa konusom gdje se nalazi pogonski zupcanik hod od nekoliko milimetara unutra - van? Te da li to utjece na njezin rad? Naime traktor ponekad radi normalno u leru a ponekad se ugasi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Mislim da to nema veze.
Na kolko okretaja ti je ler gas?
 

t1970

Član
Tu od
28 Pro 2016
Poruka
31
Ler je na nekih 650 - 700 okretaja.
Narucena je nova glava, ulosci dizna i pumpa goriva sa filterima pa ce se sve promijeniti. Muci me jedino ovaj hod, da nebi i to imalo utjecaja.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
515
Prekjučer teško upalio traktor, jučer još teže, ostavio ga na leru i krepal je. Više nema šanse da ga upalim.
Dovod nafte OK, boš pumpa ne baca ama baš ništa prema diznama. Kakve su prognoze, kaj joj se dogodilo pumpi?
Traktor je normalno radio i vukao.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Mozda u pvp ima mikro filter koji je zastopao, jer kakva je vjerovatnoca da pumpa crrkne skroz na skroz i da u opšte ne baca gorivo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
515
Danas ide boshisti u Jalšje. Veli majstor da nikad nije dirana. Traktor je 84 godina
 

Najnoviji postovi

Na vrh