• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje

  • Temu pokrenuo marija123
  • Datum prvog posta

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
e hvala na prijedlogu,ali moj pas nije takav da bih ga ja kastrirala a i prestar je za to,njemu je 8 ipol godina i on je njemački oštrodlaki ptičar,kojeg uzgajivači uzimlju za rasplod u mog oca.on je vani svaki dan,osim kad je kiša jer mi tada ne pada na pamet izvoditi ga.smanjit ću mu obroke,na ujutro i na večer,ujutro ću mu dat malo kostiju a navečer zdjelicu kupovne hrane,vode naravno,uvijek ima.kućicu će dobiti od čvrstog materijala i hvala vam puno na savjetima,svima koji su mi ga uopće dali,a ove druge izbjegavam jer su suvišni na mojoj temi i dižu mi živce bespotrebno,iako znam da je to šala,ova tema nije namjenjena za to.a pošto vidim da sam suvišna na ovom forumu uopće,neću davati savjete nikomu,nego ću se jednostavno držati svojih tema.

Moje je mišljenja da od mijenjana njegovih navika nema ništa...:shock:
Kaj se tiče materijala, pa može biti od drveta, ako smatrate da je je najbolje, ali onda samo ojačati rubove, jer otuda vjerojatno i krene "napad"....
 
M

marija123

Guest
jednostavno mu kućica ide na živce,imao je limenu i bila je super,mogla bih mu limenu staviti,nju smo izvadili,jer je bila teška za čišćenje,no vratiti ćemo je. :finga: pas ima sve dnevne potrebe i super mu je,ne mjerim koliko mu dajem suhe hrane,a kosti baš pojede,a nekima se i zabavlja.suhe hrane dobije,po pola zdjelice,zdjelica je velika,oko litar ipol.jede darling hranu.neznam jel ta dovoljno dobra,no obožava je. :)
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
jednostavno mu kućica ide na živce,imao je limenu i bila je super,mogla bih mu limenu staviti,nju smo izvadili,jer je bila teška za čišćenje,no vratiti ćemo je. :finga: pas ima sve dnevne potrebe i super mu je,ne mjerim koliko mu dajem suhe hrane,a kosti baš pojede,a nekima se i zabavlja.suhe hrane dobije,po pola zdjelice,zdjelica je velika,oko litar ipol.jede darling hranu.neznam jel ta dovoljno dobra,no obožava je. :)

Pretpostavljam da mu je stolica poslije tolikih kosti bijele boje i tvrda. Kosti smanji na minimum, totalno je glupo psu koji je mesojed davati kosti (može nešto malo) pa se onda jadnik muči dok istjera stolicu. Darling je sasvim izbalansiran obrok samo mu daj sukladno tablici za uzrast i dob. Kosti su sastavljene od kalcija i fosfora koji na sebe u probavnom traktu veže puno vode, pas je pojačano žedan, a tvrda stolica može uzrokovati lezije debelog crijeva i stvarati mjesta upale. Pa glođe kost da bi došao do koštane srži koja je građena uglavnom od masnoća do kojih pas želi doći. Pozdrav.
 
M

marija123

Guest
izmet mu je smeđo-žute boje,valjda zbog kupovne hrane,on je odličan,u formi je,razigran,trčkara uokolo,iako je "istrošen" pas od velikog lova i puštanja,neda se.i super je lovac,sve 5...
dobio je limenu kućicu jučer i dosad je sve 5,ja mislim da je drvene uništavao jer mu smetaju,inače mrzi biti u kućici,jedino ili legne na nju ili je onako,pomiče sa strane,koda je želi izbaciti,no ova nek stoji,pa kada mu zahladi nek uđe u nju,a kada mu je vruće ili je ne želi nek legne negdje drugdje,jer mu je kavez dovoljno velik.dakle,tema,locked.
 
Na vrh