• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma nije premala cijena..Pa imaš po vani tih prikolica dosta jeftino, samo treba otići po njih, naši šverceri neću to da voze jer je velika dosta...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
nemam iskustva sa ovim stvarima pa pitam, i ja vjerujem da su stari masivniji strojevi bolji od ovih novih
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
imt 4 reda imas od 8tkn pa na dalje a za tih 15tkn cini mi se da imas i jednog gasparda starijeg na njuskalu. bolje uzeti nesto za sta ces moc kupiti dijelove da nemoras preradjivat i pripasavat..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma IMT je bog i batina u odnosu na ovak kultivator koji je jako nizak i po meni mu je to velika mana
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novi dvoredni je 11 000kn,tolko je lani dao šogor za novoga u Pleternici kod Danijela
 
B

BAGERISTA

Guest
Pola svita je za kupit,,pola za prodat,.:(smirk): dobra roba uvijek nađe kupca,..

Ovako sa slike izgleda dobro očuvan...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Novi dvoredni je 11 000kn,tolko je lani dao šogor za novoga u Pleternici kod Danijela

To je predpostavljam bez PDV-a cjena??
Jer to mi djeluje prejeftino.
 

Najnoviji postovi

Na vrh