• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ako vas vise zanima,probajte pitat @bageristu jer on je imao takav plug,neznam al ga još ima...
 
B

bosniahos

Guest
Nema veze vozilo se kupuje tek kad se uvijeri od oka u kakvom je stanju,slike i napisano mogu biti samo vodilja,papir sve izdrži.Moguče da cina i nije ta a ako je motor ili hidraulika nedaj bože getriba rikavela ondak nije malo dati 50.tisuča.Ima san rusa kojeg mi ratni kolega proda za 2,5 T eu,meni je to bia treči i nije mi bia toliko potreban,proda san ga opet njemu za istu paru,kasnije ga on opet proda.Svi smo bili prezadovoljni njime jer nismo puno snjim radili.Ja ga nemogu prežalit nikako,e a sad ono glavno tip koji ga je zadnji kupi sijeba ga je u godinu dana dokraja, i bilo je puno buke kao neko ga izvara ovo ono.Činjenica je bila da utoj godini novi gazda nije s njega gotovo izlazi od oranja, zimsko proljetnog do šuma i uslužnog posla.Tako da sve treba starije dobro i s rezervom promatrat i provirit.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemogu a da ga ne stavim...:)
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-p-oglas-6933683
Nije bio dugo u oglasima, a evo ga sad opet.
Jel moguće da ima original Perkins motor s ojačanim blokom??

Stražnji kraj je s pojačanom hidraulikom, no ako je tako kako piše to bi onda trebao biti puno bolji model 577 od klasičnog s takvom limarijom koji pak ima jači prednji most, a to recimo samo fali ovom sa oglasa!

Traktor je baš zgodan, ali cjena brate mili koda prodaje Fendt-a :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Nemogu a da ga ne stavim...:)
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-p-oglas-6933683
Nije bio dugo u oglasima, a evo ga sad opet.
Jel moguće da ima original Perkins motor s ojačanim blokom??

Stražnji kraj je s pojačanom hidraulikom, no ako je tako kako piše to bi onda trebao biti puno bolji model 577 od klasičnog s takvom limarijom koji pak ima jači prednji most, a to recimo samo fali ovom sa oglasa!

Traktor je baš zgodan, ali cjena brate mili koda prodaje Fendt-a :)


Nigda se ti opametil nebuš i meknul od krame te....
Bum se počel moliti za tebe i babama deliti letke dok idu na hodoćašćenja da daju i drugim babama za spasenje tvoje duše od IMT-a, zlobnika traktorskih duša! :)

Nebi mu dal ni frtalj novac za toga krampa...jedino bi utege iskoristil z njega, i eventualno kabinu za koju bi lovcima predložil da nasade na stupe pa da im bude komfornije neg da su ispod azbestnih ploča v šumi...
ali čisto sumnjam da bi prihvatili moj savjet :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nemogu a da ga ne stavim...:)
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-p-oglas-6933683
Nije bio dugo u oglasima, a evo ga sad opet.
Jel moguće da ima original Perkins motor s ojačanim blokom??

Stražnji kraj je s pojačanom hidraulikom, no ako je tako kako piše to bi onda trebao biti puno bolji model 577 od klasičnog s takvom limarijom koji pak ima jači prednji most, a to recimo samo fali ovom sa oglasa!

Traktor je baš zgodan, ali cjena brate mili koda prodaje Fendt-a :)

ma pretjerao je cijenu,pa sa pdv om izađe umalo kao novi,ali to nije loš traktor,ima jedan privatnik što radi sa drvetom 3 kom za šumu,idu kao divlje svinje:icon_pidu:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nigda se ti opametil nebuš i meknul od krame te....
Bum se počel moliti za tebe i babama deliti letke dok idu na hodoćašćenja da daju i drugim babama za spasenje tvoje duše od IMT-a, zlobnika traktorskih duša! :)

Nebi mu dal ni frtalj novac za toga krampa...jedino bi utege iskoristil z njega, i eventualno kabinu za koju bi lovcima predložil da nasade na stupe pa da im bude komfornije neg da su ispod azbestnih ploča v šumi...
ali čisto sumnjam da bi prihvatili moj savjet :)

Nemoj, NEMOJ!!!!!!:(wait)::(wait)::(wait)::icon_mrgreen: Kad tad stiže IMT 577 u moj dvor!!!

Ovaj je zver, ali je luda cjena, preluda!!!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
ovaj lik iz oglasa malo se uzoholio,uz radne sate sad još naplaćuje i po danu,ali ima i šrota kod njega na lageru,majstor stalno sređuje i licka traktore,onog od zimus što su im ukrali izgleda da još nisu pronašli

da,to sam i ja primjetio,ali fleksibilan je,da se dogovorit sa njim.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pila, a i cijena je fer..

massey-ferguson-6180-prednji-utovarivac-slika-24094051.jpg


http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-6180-prednji-utovarivac-oglas-8386955
 
B

bosniahos

Guest
izgleda da Sale krenija u rasprodaju,došlo na naplatu ili neču više da bidnem seljo.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Cekaj je li ovo ispred svadbenog salona, kod Goje sto trguje sa traktorima?
 

Najnoviji postovi

Na vrh