• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
PRENISKE????

E moj kolega, a koliko bi ti dao za traktor star 20+ godina??? Pa 8-10.000€ sasvim pristojna cjena za te traktore.
Najviše mi se sviđa ovaj IHC za 70.000 kn

A preniske su za tog IHC-a i onog velikog lamborđinija. s obzirom kak je usminkan za tog IHC neki preprodavaci bi trazili dobrih 90tkn, i sam gledas oglase i znas kakvih trgovaca ima. a taj lambordjini, a daj-- pa gdje bi nasao ispravan traktor od 150 ks za 6000EUR
jel taj IHC ima upravljanje hidraulikom izvana na rucni nacin? prvi put to vidim

ovo je isto pravi stroj, cista mehanika, i pet cilindara, bez ikakve turbine
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-880-dt-4-4-oglas-7774412
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
za ovog lamba je čovjeku bezveze puno tražiti,pa da se dugo vrti po oglasnicima,valjda ga se oče riješiti iz nekog razloga,a cijena i nije premala,samo kaj neki totalne krševe cijene ko pravi,uredan traktor...inače taj je oko 30 km od mene...
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
I vrlo rijedak, to je prvi takav traktor da vidim kod nas u RH.
Garant da nemože biti izrađen, pošto uz takav traktor sigurno je gazda imao i neki veliki jači za teške poslove.
Sad samo da su evrići na hrpi, to bi bilo idući tjedan u mojoj garaži:)

taj je traktor 3 mjeseca u oglasniku tip se bavi trgovinom ali ne iz uvoza druga treća ruka i dosta mjenja traktor za traktor pa ko koga zezne bio sam zimus kod njega susjed išao gledati nekog john deere
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
za ovog lamba je čovjeku bezveze puno tražiti,pa da se dugo vrti po oglasnicima,valjda ga se oče riješiti iz nekog razloga,a cijena i nije premala,samo kaj neki totalne krševe cijene ko pravi,uredan traktor...inače taj je oko 30 km od mene...

kakav je lambo ako znaš jesi ga vidio uživo
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kakav je lambo ako znaš jesi ga vidio uživo

bili smo kod njega dok je prodaval jedan drugi traktor,pa sam ga ovak vidio samo izvana mada baš ga i nisam previše pregledaval...gume su več slabije ali mogu poslužiti još...a sad motor i ostalo,neznam jer nije ga palil dok smo mi bili..ovak na izgled ne izgleda loše
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
taj je traktor 3 mjeseca u oglasniku tip se bavi trgovinom ali ne iz uvoza druga treća ruka i dosta mjenja traktor za traktor pa ko koga zezne bio sam zimus kod njega susjed išao gledati nekog john deere

Pa jel barem pošten ili prodaje kojekakve mačkove u vreči???
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj,ja ne znam,možda kolega Kićo zna,ovak na izgled strojčina pravi ,pogotovo zbog prednje hidraulike:rolleyes:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
cim sam vidio tvoj post, pretpostavio sam da je mf u pitanje :icon_mrgreen:
zgodan strojcek, svidja mi se. ali te novce moze samo sanjat.. i da mu nove gume stavi opet nebi toliko vrijedio.

Zašto nebi vrijedio toliko??
Sigurno bi čovijek još pustio nešto na cijeni..

Takav stroj u Njemačkoj s prednjim utovarivačem se cijeni oko 20-25 000e...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na traktorpoolu se nadje i serija 30 za vise od 15k€ sto je daleko previse.prenapuhane su cijene.
ne pise koja je godina mf ali recimo za vise od 150 nebi ni razmisljao o njemu. ne sa takvim gumama..
a fiat je lijepo usminkan. sta je je..
 

Najnoviji postovi

Na vrh