• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čim dalje od farbane mašine..

Nek je on i duplo jeftiniji,ali i duplo manje opreme ima na sebi..

Farban?? Možda limarija i felge, ali trup mi ne izgleda farban, a to i je najbitnije da se vidi dal ima kakvih skrivenih varova i sličnih pizdarija.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
ni meni se bas ne cini da je farban, mozda limarija, (a ako i je onda je to neko vrhunski napravio)

dobro, ima manje opreme, ali ta oprema sto je na tom MF, dali zaista vrijedi kao jos jedan takav fiat? a i na tom MF gume, tesko da se snjima moze orat, dok ove na fiatu jos mogu ic (za zadnje govorim,jer su i na fiatu prednje celave
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
meni je ovo najljepsi traktor na njuskalu, a za duplo jeftiniji od tog MF-a gore, cak su mu i gume bolje

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-110-90-oglas-7971273


Felge su definitivno farbane!
A čini mi se da je i limarija malo korigirana! No nema veze, bitna mu je duša! Lako se vanjština uredi!


Ali sve u svemu odličan traktor! jako očuvan! Čak može biti da je od prvog gazde, al ima 6,7000 rs sigurno!
Da mu je PWH, bio bi komplet, ovak moraju utezi napred ako ide neki ozbiljniji stroj iza!


Model je provjeren, 6-tak bez turba! Izdržljivi i dugotrajni motori! 110 KS ČISTE SNAGE!
Njegov bratić NEW HOLLAND 110-90 slovi za jedan od najboljih New Hollanda ikad!

Definitivno, poželjan u skorijoj budućnosti kod mene!
3 X 16" prekretač, 3m kombinacija i jedna 10-tonka tandem...i jedna 12 000 l cisterna-da mi se ne opusti! .)

ovi nesu normalni...vade im duše...!
http://www.youtube.com/watch?v=meh-EOFHYcA
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidi se kaj je kvaliteta i snaga, da mi je videti jednog ovog novog od 2tone, 110 ks i 4 klipa...heheh :), koliko bi dugo izdržal.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Vidi se kaj je kvaliteta i snaga, da mi je videti jednog ovog novog od 2tone, 110 ks i 4 klipa...heheh :), koliko bi dugo izdržal.

HEHE...0 bodova!

daj, pa gledi kaj ovi delaju....
gde to more novi SDF...????

ovo su strašno izdržljivi i jednostavni motori! čista mehanika, o bodova za elektoroniku!

samo da je najti jednoga z 2000 r.s. da vidiš savršenstva!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Postoji i 579. Ima tu kod nas jedan s takvom haubom a kabina mu je ista kao i na 577. Samo je bez prednje vuce.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nije greška..to je ubiti isti traktor ko 577 uz male preinake u tvornicoj proizvodnji,ali to su jako rijetki traktori, a imaju getribe od 3 brzine...a ne kak 577 (ako se ne varam) ima 5 brzina(5brzih,5sporih)
 
B

bosniahos

Guest
Ma nije.to je realna cina za tu godinu,e sad sve se može spuštat.Inače ako ste gledali njegov nick onda bi vidijeli da je tip iz Blata,sela u blizini tj. predgrađu glavna grada,a tamo su svi za šalu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to ti je diskovni plug,,znači umjesto glave brazde ima tanjure slične kao kod tanjurača...navodno to još bolje ide od običnih plugova,jer nemre se nikaj nabirat ili štopat jer sve zreže...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
to ti je diskovni plug,,znači umjesto glave brazde ima tanjure slične kao kod tanjurača...navodno to još bolje ide od običnih plugova,jer nemre se nikaj nabirat ili štopat jer sve zreže...

to prvi put vidim :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
Imao je moj bratić takov plug ali samo jedne godine.Neznam puno o tome ( osim što sam pročitao ) ali nevjerujem da može nešto posebno duboko orati.ali možda grješim. možda ih zato i nema puno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh