• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
sad baš nisam skužil..tvoj šogor ga je išel vidjeti ili je to njegov?to je nedaleko od mene,kojih 35 km...
 
B

bosniahos

Guest
A ima rusa zate pare i puno večih i jačih.Samo što nisu tako ulickani.Primijetil sam da ih u okolici Vg i Vi ima najviše na ponudu.Ali ovi iz Vi regije su totalna krama nafarbani a ispod boje,-obavezna lak boja za 40 kn ,7 dcl hahaha- udubina do udubine.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedino kaj mi se sviđa na njemu su ove zadnje radijalne gume, sve ovo ostalo je krš, prednja vuča pripašivana, umjesto stakala plexyglas, ma užas!

Zakaj krš pa to je solidan imt :icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
novi new holland bio neispravan!? pa ovo je šestak, mislim da nema neke elektronike!, sta je bilo u kvaru?
meni ovaj traktor izgleda kao stariji f100

Par sitnica zapalio se ispale dvije klipnjače kroz karter problem sa pregrijavanjem pritiskom ulja reklamacija uspjela imao 802 rs . navodni krivac kineska radilica i klipnjače .
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
neznam kaj je to bilo,al ima kod nas isto jedan noviji i nemrem reči primjedbu,gazda ga tjera ko konja,ali normalno održava se kak spada i nikad problema z njim,a ima oko 6 god,radne sate nebi znal...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
što kažete na ovaj traktor dugo stoji i stalno mi se vrti po glavi
ako netko zna kakav se taj model pokazo što se tiče motora mjenjača potrošnje itd
http://www.njuskalo.hr/image-bigger...borghini-1556dt-155ks-87-g-slika-22683117.jpg

odgovorio sam ti u lambo temi

starudija stara skoro 30 god al sreća da je iz doba kad se nije štedilo na proizvodnji

motor je zrakom hlađeni 6 cil + turbo, pouzdan i dugotrajan, čak ni generalka za njega nije preskupa - cca 200 eur po cilindru

getriba 99% sam siguran ZF al za takvu grdosiju mali izbor brzina - 12+3 ( kao na torpedu rx170)

Od tog se stvarno može očekivat svašta, s time da bi najmanje problema trebao zadavat motor....
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
i sam sam ga gledao i ovako na slikama izgleda OK,, tu i tamo bi se našlo posla za njega a i ne izgleda neka velika investicija,,
 
B

bosniahos

Guest
Mene ga stra gledat,možda bih ga uzel,ma bi ga sigurno,da nisam polupa motor.Zva san tu udrugu -zadrugu kako li se zovu i čovik nešto nefali ga,male pare a što misliš,vridi li itolikoi kaže.Nije mi baš bilo lipo ga slušat.Nemam broj oglasa ali je bia i jedan manji otog,e taj bi bia idealan za sve što meni treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh