• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

bosniahos

Guest
Dobro si napisa Puknuti,išla bi baba u Rim kad bi imala ščim.Čudo kvalitetne robe i strojeva,prolazi nam svakog dana a financija i kupovna moč sve manja.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
jedna od ideja bi mogla biti ako ideš na neku udaljeniju a manju njivu obaviti radnju za koju ti trebaju 2 priključka, da se ne vraćaš kući i gubiš vrijeme po putu, drugi priključak zakačiš naprijed i na njivi ih zamjeniš?

nemoš ni to baš jel ti obično razmak nepaše, ja na zetora mogu samo rasipač stavit, drugo niš.. za zimsku ferku treba dosta opreme da radi hehehe,, kod mene zejo u većem snijegu bez prve vuče može samo plakat, ta hidraulika na ferkiju nemože poslužit baš ničemu, osim možda za vilice ra rolo bale da se naprave na tu širinu, ili tako šta...a za to davati tolke pare, nezz baš :)
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Pratim ju več duže vrijeme, krenuo je sa 75.000 sad je več pustio na 60.000 kn, Bog zna u kakvom je stanju, a daleko mi je za otići pogledati, no bila bi interesantna za kupiti i taman za 95 ks traktor da se malo muči s njome po našoj ravnici:icon_mrgreen:

Ma kaj bi se same mučil vozi on to po ravnici bez brige, a ak nejde onda mu zakopčaš malog fiata da mu pokaže kak se radi!!:icon_mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pratim ju več duže vrijeme, krenuo je sa 75.000 sad je več pustio na 60.000 kn, Bog zna u kakvom je stanju, a daleko mi je za otići pogledati, no bila bi interesantna za kupiti i taman za 95 ks traktor da se malo muči s njome po našoj ravnici:icon_mrgreen:

Aaa, lik rasprodao krave sad trži sve ostalo, radio je s njom agroplus 100, šestak... jednu godinu je vukao i DF kombinaciju, ide to, lijepo i za vidit :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pratim ju več duže vrijeme, krenuo je sa 75.000 sad je več pustio na 60.000 kn, Bog zna u kakvom je stanju, a daleko mi je za otići pogledati, no bila bi interesantna za kupiti i taman za 95 ks traktor da se malo muči s njome po našoj ravnici:icon_mrgreen:
Koliko je teška ta balirka ,mali imt to nemre nikak?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe malom feracu bi moral još ugraditi super spore brzine,jer valjda dok bi došla slama do pickupa več bi motor stal,a kamoli dok bi ju moral stisnuti heheh
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
hehe malom feracu bi moral još ugraditi super spore brzine,jer valjda dok bi došla slama do pickupa več bi motor stal,a kamoli dok bi ju moral stisnuti heheh

Za malog ferca i previše samo vrtjeti zvijezdu :icon_hang:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
I to sve prek kardana , dečki kaj to nije previše za kardan , 100 konja?

Nije pa velger sa omotačem vrti 200 ks isto preko kardana meni je u početku izgledalo nekek slabo ali gazda ima već četri godine i puno tisuča bala i samo ide .
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Kod mene vuče frajer balirku, neku veliku welger pravi ogromne bale sa imt 533 i 558 al pogodite na koju foru
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
haha

prije je sa 533 a sad sa 558
produžil je rudo na balirci i stavil gore mašinu koja tera balirku, a traktor samo vuče:icon_super::icon_super:

u ovoj državi sve ide u natrag, pa zašto ne i to. to su ameri imali prije 50 godina, a mi sad izmislili.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
u ovoj državi sve ide u natrag, pa zašto ne i to. to su ameri imali prije 50 godina, a mi sad izmislili.

ma taj frajer drži te krave, a to tak spremi nešto sijena i to je to, neznam dal uopće što drugo radi njive i to.
 

Najnoviji postovi

Na vrh