• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ta ti cjena nije točna, bio sam išao gledat tu prikolicu, ruda i zadnji branik su prilično savijeni, na stranicama se vide sitna oštečenja, prikolica nikad nije oprana ni podmazana, uglavnom, jako neodržavano, a cjeni je 45.000 kn, mi mu davali 40.000 ali nije htio pustit.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Ciena mu je dosta povoljna, mislim da bi ovo bio bolji izbor nego IMT539 koji je dosta skuplji
Sad jedino kakao za dijelove, jer ovo je dosta stari model

1967 - 1972 .g. uff :icon_mad:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ta ti cjena nije točna, bio sam išao gledat tu prikolicu, ruda i zadnji branik su prilično savijeni, na stranicama se vide sitna oštečenja, prikolica nikad nije oprana ni podmazana, uglavnom, jako neodržavano, a cjeni je 45.000 kn, mi mu davali 40.000 ali nije htio pustit.
Pa koja im je to logika, stavljanaja umanjene cijene :icon_axe:
Prava kretenizacija :icon_anal:

Jos jedan primjer da slika vara, nema nista dok se uzivo nevidi, u t osm ose uvjerili sto puta


1967 - 1972 .g. uff :icon_mad:

To mu je za sad naj veca mana, ako nema jos koju :icon_weed:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma ja i ne kipam puno nazad, na silos kada vozim kipa se na stranu, ako vozim kakvu zemlju/šljunak kipam opet na stranu, kipam na zadnju samo zbog rifuznog otvora na tehnostrojki, da je sa strane kipao bi opet na stranu! Koja bi bila realna cjena te prikolice!?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma stace ti, imas dajca :8):

Da mi zamjeni Universala,to bi bio srednji traktor za košnju prekretanje,vožnju bala,i još ima ph,ma ko bombončić. A DF je za teške poslove
 

Najnoviji postovi

Na vrh